راهبند پارکینگ پاسارگاد

راهبند پاسارگاد مدل PRBV17H ( هیدرولیکی )
تماس بگیرد
 • بوم 5 متری ال ای دی
 • تردد نامحدود در روز
 • دارای فلشر و چشمی
تماس بگیرد
راهبند پاسارگاد مدل PRBV17G
تماس بگیرد
 • بوم راهبند 6 متری
 • تررد 30002 مرتبه در روز
 • دارای چشمی و فلشر
تماس بگیرد
راهبند پاسارگاد مدل PRBV17G-TH ( فنسی )
تماس بگیرد
 • بوم راهبند 4.5 متری
 • تررد 3000 مرتبه در روز
 • دارای گارانتی شرکتی
تماس بگیرد
راهبند پاسارگاد مدل آکاردئونی
تماس بگیرد
 • مکانیسم روان و انعطاف پذیر
 • پوشش رنگ کوره ای پلی استر
 • سه مدل فلزی ، پلاستیکی ، استیل
تماس بگیرد

راهبند پاسارگاد مدل PRBV17H  ( هیدرولیکی ) 

 

در راهبند الکترومکانیکال با تیرک ساده پاسارگاد مدل PRBV17G جهت بالا و پایین بردن تیرک از قوای هیدرولیک یا همان جک – پمپ و شیرهای هیدرولیک استفاده شده است. این راهبند بدلیل داشتن قطعات با کیفیت بالا و مادولار هیدرولیک قابلیت کارکرد در شرایط تردد دائم و با اقلیمهای متفاوت را دارا میباشد.راهبند ساده وسیله ای است که با به کارگیری آن می توان عبورومرور وسایل نقلیه را کنترل کرد. راهبند ساده که بیشترین کاربرد را برای پارکینگ های عمومی دارد می تواند به دستگاه های کنترل تردد نیز متصل گردد. البته این محصول به چند نوع مختلف تقسیم بندی می شود البته راهبندهای ساده را پمی توان از پرکاربردترین راهبندها دانست. و در رده بعدی مدلهای بولارد و زنجیری قرار دارد.در فضا ها و محیط‌های مختلفی می توان از راه بندها استفاده کرد؛ به عنوان مثال می توان در هتل‌ها، بزرگراه ها، پارکینگ‌های عمومی، فروشگاه‌ها، پارکینگ‌های اختصاصی و غیره از راه بند به عنوان سد عوارضی استفاده کرد. معمولاً از راهبند در مکان های سرپوشیده هم استفاده می شود.

 

راهبند پاسارگاد مدل PRBV17H ( هیدرولیکی )

 

راهبند پاسارگاد مدل PRBV17G در راهبند الکترومکانیکال با تیرک ساده پاسارگاد مدل PRBV17G جهت بالا و پایین بردن تیرک از قوای هیدرولیک یا همان جک – پمپ و شیرهای هیدرولیک استفاده شده است. این راهبند بدلیل داشتن قطعات با کیفیت بالا و مادولار هیدرولیک قابلیت کارکرد در شرایط تردد دائم و با اقلیمهای متفاوت را دارا میباشد.راهبند ساده وسیله ای است که با به کارگیری آن می توان عبورومرور وسایل نقلیه را کنترل کرد. راهبند ساده که بیشترین کاربرد را برای پارکینگ های عمومی دارد می تواند به دستگاه های کنترل تردد نیز متصل گردد. البته این محصول به چند نوع مختلف تقسیم بندی می شود البته راهبندهای ساده را پمی توان از پرکاربردترین راهبندها دانست. و در رده بعدی مدلهای بولارد و زنجیری قرار دارد.در فضا ها و محیط‌های مختلفی می توان از راه بندها استفاده کرد؛ به عنوان مثال می توان در هتل‌ها، بزرگراه ها، پارکینگ‌های عمومی، فروشگاه‌ها، پارکینگ‌های اختصاصی و غیره از راه بند به عنوان سد عوارضی استفاده کرد. معمولاً از راهبند در مکان های سرپوشیده هم استفاده می شود.

 

راهبند پاسارگاد

 

راهبند پاسارگاد مدل  PRBV17G-TH ( فنسی ) 

 

راهبند پاسارگاد مدل  PRBV17G-TH ( فنسی )  یک گیت خودرو با قابلیت کنترل تردد نفر و برخی از حیوانات است این نوع راهبند بر روی راهبند الکتروموتور گیربکس مدل PRBV17G و راهبند هیدرولیک پاسارگاد مدل PRVB17G قابل نصب می باشد. در برخی از سازمان ها و مراکز مسیرهایی وجود دارند که کنترل تردد نفر یا حتی برخی از حیوانات و وسایل نقلیه به طور همزمان باید انجام شود.

 

راهبند پاسارگاد مدل  PRBV17G-TH ( فنسی ) 

 

 

 

راهبند پاسارگاد با تیرک تاشو مدل PRBV17G-BE

 

راهبند پاسارگاد با تیرک تاشو مدل PRBV17G-BE جهت پارکینگهای مسقف که عرض مسیر از ارتفاع سقف پارکینگ بیشتر است و همچنین جهت پارکینگهایی که دارای محدودیت ارتفاع اتومبیل هستند کاربرد دارد.یکی از مهم ترین عواملی که باعث شده تا راهبند ها با استقبال بسیار خوبی روبرو شوند ، امنیت و نظارت بیشتر در بحث رفت و آمد خودرویی و نفر رو می باشد. راهبند تاشو دار پاسارگاد یکی دیگر از نمونه راهبند های این شرکت می باشد که کاربرد متفاوت تری نسبت به بقیه مدل ها دارد.یکی از مشکلاتی که در فضاهای با امنیت بالاتر و حساس تر با آن روبرو هستند عبور افراد از زیر راهبند فنسی می باشد. در این فضاها علاوه بر اهمیت نظارت بر رفت و آمدن خودروها، عبور و مرور افراد نیز مهم است تا امنیت محیط به خطر نیفتد. کمپانی پاسارگاد این معضل را به خوبی درک کرده و دست به کار شده تا بار دیگر گستره محصولات خود را کامل تر از قبل نماید. از ویژگی های این محصول می توان به موتور قدرتمند 90 واتی اشاره کرد که دلیل کارکرد نرم و بیصدا بودن دستگاه شده است.

 

 

راهبند پاسارگاد با تیرک تاشو مدل PRBV17G-BE

 

 

راهبند پاسارگاد مدل آکاردئونی

 

 

راهبند پاسارگاد مدل آکاردئونی  یکی از انواع راهبندها است و یکی از تجهیزات پر کاربرد ترافیکی میباشند که جهت کنترل تردد مسیرهای کم رفت و آمد و یا بعنوان جداساز یا تفکیک کننده مثل دیوار در معابر مختلف استفاده میشوند. این نوع راه بند نام خود را به دلیل داشتن شباهت به نوعی از آلات موسیقی به نام آکاردئون گرفته‌است.یکی از کاربردی ترین ویژگی های این راهبند این است که بدلیل جمع شدن و کوچک شدن ابعاد آن می توان به راحتی آن را حمل کرد و برای ایستگاه های ایست و بازرسی استفاده کرد.برای مسدود سازی مسیرهای بزرگ و یا نواحی گسترده بهره گرفته می شود، از این نوع راهبند می توان به عنوان جدا ساز مسیر استفاده نمود و یا برعکس کلا راه تردد در مسیری را مسدود ساخت. کاربرد مناسب این نوع از راهبند را می توان اعمال محدودیت تردد در مکان‌هایی که در حال ساخت و ساز می باشند، تعمیرات، محل تردد دانش آموزان، فرودگاه ها و بسیاری دیگر از موارد را نامید.زمانیکه به راهبند آکاردئونی نیازی نباشد، به راحتی جمع شده و در شکل جمع شده خود فضای اندکی را اشغال کرده و به راحتی در هر فضایی می تواند جای گیرد. هر محصولی در هر نوعی که باشد کاربرد های خاص خود را دارد و انتخاب هر مدل بستگی به نوع کاربری مکانی است که می خواهید برای آنجا محصول را خریداری کنید.

 

مزایای راهبند آکاردئونی

 

راهبند آکاردئونی پاسارگاد با دارا بودن مشخصات ذیل بهترین و بادوامترین گزینه جهت رسیدن به اهداف فوق میباشند:
۱- ابعاد مناسب کلی با پایداری بالا و مقاومت بسیارعالی در برابر ضربات باد و برخورد وسائط نقلیه
۲- مکانیسم روان و انعطاف پذیر که باعث انطباق خوب پایه های دستگاه هنگام حرکت روی سطوح ناهموار میشود.
۳- قطعات مستحکم با ابعاد و مواد متناسب و با کیفیت
۴- پوشش رنگ کوره ای پلی استر با بهترین کیفیت و بالاترین مقاومت در برابر نور خورشید – رطوبت هوا و …
۵- چرخهای صنعتی ترمزدار و مقاوم
۶- درپوشها و دستگیره های با کیفیت عالی

راهبند آکاردئونی دستی به 3 دسته تقسیم می شوند :

1- راهبند آکاردئونی استیل

2- راهبند آکاردئونی فلزی

3- راهبند آکاردئونی پلاستیکی

 

 

راه بند آکاردئونی برقی از یک ستون تشکیل شده، داخل این ستون قطعات محرکه و موتور اصلی راهبند کاردئونی برقی قرار دارد. بخش دوم که بخش کشویی نامیده می شود که متصل به بخش اول یا همان ستون می باشد و توسط جریان برقی که منتقل می شود حرکت می کند و مانع از تردد وسیله نقلیه می شود .از مزایای این نوع راه بند آکاردئونی می توان به ضد آب و ضد زنگ بودن آن وهمچنین سهولت در استفاده، و قابل سفارش آن از 2 تا 8 متر اشاره نمود. قابل به ذکر است این وسیله شامل معایبی همچون سرعت پایین در باز و بسته شدن و مقاوم نبودن در برابر ضربات ماشین نیز می شود.

 

 

راهبند آکاردئونی پاسارگاد