راهبند پارکینگ زیمنس Siemens barrier

راهبند پارکینگ زیمنس 6 متری
39٬000٬000 تومان
 • 120 وات توان مصرفی
 • 2000 تردد در روز
 • برد هوشمند تایمینگ
39٬000٬000 تومان
افزودن به سبد خرید

راهبند پارکینگ زیمنس Siemens barrier

 

راهبند پارکینگ زیمنس 6 متری یکی از محصولات شرکت زیمنس است و این سیستم راهبند اتوماتیک، جهت کنترل عبور و مرور ماشین ها در پارکینگ ها مورد استفاده قرار میگیرد و کنترل دقیقتری را بر آنها را فراهم میسازد. در پارکینگ های عمومی جهت رفت و آمد های ورود و خروج خودروها و محاسبه هزینه ها توسط راهبند اتوماتیک انجام می گیرد. راهبند هایی با سرعت بالا، برای کنترل عبور و مرور وسایل نقلیه سنگین در ورودی و خروجی ها، راه حل خوبی را ارائه می دهند. این راهبند زیمنس از فناوری روز آلمان بهره مند است و از نظر طول عمر و کارایی مناسب ، در بالاترین درجه کارایی قرار دارد. از دیگر ویژگی های بارز و مهم راهبند پارکینگ زیمنس 6 متری  میتوان به توانایی کنترل عبور و مرور ماشین ها و مدیریت هم زمان چندین  راهبند جاده ای در بخش ورودی و خروجی پارکینگ و همینطور بی نیازی از اپراتور در زمان استفاده از سامانه ی پارکینگ هوشمند می توان اشاره نمود . و همینطور میتواند ورود و خروج کارکنان را زیر نظر داشته باشد و به ثبت برسانید . از این راهبند 6 متری پارکینگ برای ورودی به مناطق صنعتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. راهبند Siemens برای محافظت و مدیریت دسترسی به قسمت هایی با دارایی های با ارزش راه حل بسیار خوبی می باشند. امنیت سیستم راهبند خودرویی و ضد برخورد ، برای مکان هایی که سطح بالایی از امنیت را نیاز دارند، فوق العاده ایده آل و مهم می باشد.

 

 • قابلیت ارتباط با تمامی سیستم های کنترل تردد
 • بدنه ضد آب و گرد غبار
 • کارکرد نرم و بی صدا
 • مناسب برای محیط های پر تردد
 • گارانتی بلند مدت
 • قابلیت تغییر اندازه بوم
 • استفاده از برق شهری
 • سرعت عملکرد بسیار بالا
 • دارای سیستم توقف در برابر موانع
 • پشتیبانی بوم تا 6 متر
 • پشتیبانی از ریموت کنترل

 

 

موتور راهبند برقی راهبند پارکینگ زیمنیس دارای توان مصرفی 120وات بوده که قادر است بوم 6 متری را در 6 ثانیه و تا حداکثر زاویه 90 درجه باز و بسته نماید. مدار الکترونیکی این محصول با ولتاژ 220 کار می کند که با کلاس حفاظتی IP44 قادر به تحمل برودت 20- و حرارت 50 درجه سانتیگراد می باشد.اختصارا لازم به توضيح است کلاس یا استاندارد حفاظتی يا IP به بيان ساده بيانگر ميزان مقاومت و دوام محفظه الكترونيكی يک دستگاه در برابر شرايط محيطی من جمله نفوذ رطوبت و گرد و غبار است.

 

 

راهبند پارکینگ زیمنس

 

 

ارتباط راهبند بتا با کنترل تردد خودکار خودرویی

سیستم کنترل تردد خودکار خودرویی یکی از جدیدترین سیستم ها کنترل تردد خودکار به شمار می رود. با این مجموعه قادر خواهید بود بدون استفاده از ریموت راهبند پارکینگ  یا جک درب پارکینگی خود را باز کنید. عملکرد این مجموعه به این شکل است که یک کنترلر در ورودی ساختمان قرار می گیرد. این دستگاه می تواند تگ برچسبی (یا پلاک خودرو) را شناسایی کند. با تشخیص امکان ورود خودرو ها، راهبند اتوماتیک یا جک به طور خودکار باز می شود و مسیر را برای عبور باز می کند. این تگ برچسبی بر روی شیشه اتومبیل قرار می گیرد و توسط دوربین کنترلر شناسایی می شود. در نظر داشته باشید که سیستم پلاک خوان به دلیل نیاز به دوربین و سرور قوی تر، قیمت بالاتری دارد.

 

 

پوششی رنگی ضد آب و شب رنگی

 

در طراحی راهبند های بتا از دو تم رنگ قرمز و طوسی استفاده شده است اما در راهبند 5 متری از پوشش رنگ ضد آب و گرد غبار استفاده میشود. این پوشش رنگ کاملا ضد آب و گرد غبار میباشد ، این امر به این خاطر است که در بیشتر مواقع این راه بند در محیط باز در خارج از ساختمان نصب میشود.

 

 

راهبند پارکینگ زیمنس 6 متری 

 

راهنمایی کامل خرید جک پارکینگ

شما مشتریان عزیز میتوانید با تماس با بخش فروش قیمت انواع جک پارکینگ از فروشگاه آرتادر آگاه شوید و انواع مدل های جک بازویی ، جک ریلی ، کرکه برقی ،دوربین مدار بسته ، راهبند پارکینگ و .... را به روز با قیمت مناسب داشته باشید .