جک درب پارکینگ جگوار J420

جک درب پارکینگ جگوار J420
8٬850٬000 تومان
  • جابجایی درب هایی تا وزن 400 کیلوگرم برای هر لنگه
  • به حرکت در آوردن درب هایی تا عرض 4.5 متر
  • سه سال گارانتی ( 6 ماه تعویض )
جک درب پارکینگ جگوار Quick 400
7٬800٬000 تومان
  • مناسب انواع درب تا 300 کیلوگرم هر لنگه
  • به حرکت در آوردن درب هایی تا عرض 2.5 متر
  • قابلیت فست کلوز و بستن درب در حالت اضطراری
100٬000 تومان  تخفیف 
7٬900٬000    7٬800٬000 تومان
افزودن به سبد خرید

جک درب پارکینگ جگوار J420

 

جک درب پارکینگ جگوار J420 یک جک تولید ایران میباشد با کیفیت متوسط و قیمت اقتصادی ، این جک پارکینگ به اخیرا روانه بازار شده و هنوز امتحان خود را پس نداده است . جک ریموتی پارکینگ جگوار J420 برای منازل مسونی با تردد پایین و عرض درب متوسط طراحی شده و دارای گارانتی شرکتی میباشد. جک جگوار J420 دارای دو باز با شفت 42 سانتیمتر است که مدل آن نیز برگرفته از همین اندازه می باشد. این بازوها هر یک قدرتی معادل 400 کیلوگرم دارند که برای دو درب به عدد قابل قبول 800 کیلوگرم خواهد رسید که می تواند خیال مصرف کننده را از بابت عدم نیاز به قفل برقی راحت نماید. هر چند که از نظر ما استفاده از قفل برقی برای زمانهایی که سیستم از کار افتاده یا کسی با خودرو درب را فشار میدهد لازم است.شفت بلند تر از متوسط 42 سانتیمتر این اجازه را به نصاب خواهد داد که آن را روی درب هایی حتی با 2.5 متر عرض در هر لنگه نصب نماید و با توجه به قدرت مناسب این بازوها از کارکرد نرم و بی صدای محصول استفاده بهینه را انجام داد.

 

 

 

جک پارکینگ جگوار

 

 

 

جنس شفت بازوهای جگوار از استیل ضد زنگ و مقاوم در مقابل ضربه یا فشار است که در عین حال به لحاظ بصری نیز براق و زیبا نیز می باشد.محل قرارگیری موتور این جک به نسبت جک های مرسوم بازار کمی بزرگتر و خاص تر است که نشان از قدرت مناسب این بازوها دارد. خوشبختانه به دلیل نوع ساختار همین محفظه موتور، این بازو ها چپ و راست ندارند و می توان هر یک را به هر سمت درب نصب نمود.جگوار همه محصولش را بجز یک قسمت از فلز ساخته و تنها محفظه پایینی قرار گیری موتور از پلاستیک مقاوم ساخته شده تا فضای کافی را برای کاهش گرما به موتور بدهد. جنس این پلاستیک به گونه ای است که در برابر ضربه و حرارت مقاوم باشد. محل خروج کابل برق این بازو در بهترین جایی که می توانست قرار گرفته تا از سایش و در نهایت پارگی سیم ها جلوگیری شود. خلاص کن جک جگوار در تمامی مدل ها از مدل آلنی است که دقیقا در بالای بازو و روی موتور قرار دارد.یکی دیگر از برند های ایرانی که در سالهای پس از تحریم کار خود را شروع کرد، شرکت جگوار ایت که به تازگی از سه محصول جک درب پارکینگ خود پرده برداشت. این محصولات هر یک مشخصات جالب و درخوری دارند که ما در ادامه مدل جگوار J420 آن را بررسی خواهیم کرد.

 
جک پارکینگ جگوار

 
 
جک جگوار J420 دارای دو باز با شفت 42 سانتیمتر است که مدل آن نیز برگرفته از همین اندازه می باشد. این بازوها هر یک قدرتی معادل 400 کیلوگرم دارند که برای دو درب به عدد قابل قبول 800 کیلوگرم خواهد رسید که می تواند خیال مصرف کننده را از بابت عدم نیاز به قفل برقی راحت نماید. هر چند که از نظر ما استفاده از قفل برقی برای زمانهایی که سیستم از کار افتاده یا کسی با خودرو درب را فشار میدهد لازم است.شفت بلند تر از متوسط 42 سانتیمتر این اجازه را به نصاب خواهد داد که آن را روی درب هایی حتی با 2.5 متر عرض در هر لنگه نصب نماید و با توجه به قدرت مناسب این بازوها از کارکرد نرم و بی صدای محصول استفاده بهینه را انجام داد.
 
 
 

جک پارکینگ جگوار مدل کوییک Quick 400  جدیدترین مدل برند جک درب پارکینگ جگوار می باشد. این جک پارکینگی برای افرادی که درب پارکینگ منزلشان عرضی کمتر و نهایتا 5 متری دارند و همچنین وزن درب پارکینگ شان در حدود 600 کیلوگرم می باشد مناسب است. این جک پارکینگی با عملکردی با کیفیت و بدون نقص همراه با قیمتی بسیار مناسب و اقتصادی گزینه ای پرطرفدار در میان خریداران جک درب پارکینگی می باشد. همچنین این جک  به سیستم خلاص کن سریع توسط اهرم (آلن) خلاص کن مجهز شده است. در مجموع این جک پارکینگی با شفت های 40 سانتی متری و گارانتی 36 ماهه جگوار یک انتخاب کاربردی و در عین حال اقتصادی در میان جک های برقی ایرانی می باشد.

 

جک پارکینگ جگوار

 

 

به جرات می توان گفت کیفیت بازوهای جک برقی تضمین کننده کیفیت سایر اجزای جک می باشد. وظیفه تحمل وزن درب پارکینگ شما بیشتر از هر قسمت دیگر به دوش شفت های جک شما می باشد. طول شفت در این مدل جک پارکینگی 40 سانتی تر می باشد و توانایی تحمل 300 کیلو گرم برای هر لنگه درب و هر شفت را داراست و در حالت کلی تا 600 کیلو را می تواند تحمل کند. این مدل جک پارکینگی بطور کلی می تواند تا 5 متر از عرض را برای درب ها جوابگو باشد. بازوهای بی نقص و کارآمد جک های جگوار بیشترین تاثیر را در افزایش اعتماد مشتریان به این برند داشته اند. خرابی در بازوهای این سیستم پارکینگ بسیار کم و تقریباً ناچیز است. خرابی‌های گزارش شده در مورد بازوها بیشتر ناشی از برخورد خودرو با گیت پارکینگ بوده که منجر به آسیب‌هایی در بازوها شده‌اند و کمترین علت آن خرابی موتور یا گیربکس می‌باشد.

 

خلاص کن آلنی جک جگوار کوییک 400

تصور کنید که در یک شرایط برق قطع شده و تنها یک درب اتوماتیک برای عبور و ورود وجود دارد. در این حالت، قطعاً عبور و ورود افراد با مشکلات جدی مواجه خواهد شد و عملاً امکان استفاده از این درب وجود ندارد. یکی از راه‌هایی که تخصصی‌ها و طراحان برای این نوع مواقع در نظر گرفته‌اند، استفاده از کلید خلاص کن درب پارکینگ النی و سوییچی می‌باشد. جک پارکینگی جگوار مدل کوییک 400 از خلاص کن آلنی بهره می برد. هرچند گفتنیست که خلاص کن های سوییچی از امنیت بهتری برخوردار هستند؛ اما این مساله خیلی تاثیرگذار نیست چرا که برخی از بهترین مدل های با کیفیت ایتالیایی مانند جک پارکینگی فک نیز از همین نوع خلاص کن بهره می برند. برای استفاده از این آچار می بایست آن را در محل خلاص کردن روی جک قرار داد و ۱۸۰ درجه به طرف باز کردن چرخاند.