جک درب پارکینگ جگوار J420

جک درب پارکینگ جگوار J420
6,952,000 تومان
  • جابجایی درب هایی تا وزن 400 کیلوگرم برای هر لنگه
  • به حرکت در آوردن درب هایی تا عرض 4.5 متر
  • سه سال گارانتی ( 6 ماه تعویض )
12 %
7,900,000    6,952,000 تومان
افزودن به سبد خرید

جک درب پارکینگ جگوار J420

 

جک درب پارکینگ جگوار J420 یک جک تولید ایران میباشد با کیفیت متوسط و قیمت اقتصادی ، این جک پارکینگ به اخیرا روانه بازار شده و هنوز امتحان خود را پس نداده است . جک ریموتی پارکینگ جگوار J420 برای منازل مسونی با تردد پایین و عرض درب متوسط طراحی شده و دارای گارانتی شرکتی میباشد. جک جگوار J420 دارای دو باز با شفت 42 سانتیمتر است که مدل آن نیز برگرفته از همین اندازه می باشد. این بازوها هر یک قدرتی معادل 400 کیلوگرم دارند که برای دو درب به عدد قابل قبول 800 کیلوگرم خواهد رسید که می تواند خیال مصرف کننده را از بابت عدم نیاز به قفل برقی راحت نماید. هر چند که از نظر ما استفاده از قفل برقی برای زمانهایی که سیستم از کار افتاده یا کسی با خودرو درب را فشار میدهد لازم است.شفت بلند تر از متوسط 42 سانتیمتر این اجازه را به نصاب خواهد داد که آن را روی درب هایی حتی با 2.5 متر عرض در هر لنگه نصب نماید و با توجه به قدرت مناسب این بازوها از کارکرد نرم و بی صدای محصول استفاده بهینه را انجام داد.

 

 

 

جک پارکینگ جگوار

 

 

 

جنس شفت بازوهای جگوار از استیل ضد زنگ و مقاوم در مقابل ضربه یا فشار است که در عین حال به لحاظ بصری نیز براق و زیبا نیز می باشد.محل قرارگیری موتور این جک به نسبت جک های مرسوم بازار کمی بزرگتر و خاص تر است که نشان از قدرت مناسب این بازوها دارد. خوشبختانه به دلیل نوع ساختار همین محفظه موتور، این بازو ها چپ و راست ندارند و می توان هر یک را به هر سمت درب نصب نمود.جگوار همه محصولش را بجز یک قسمت از فلز ساخته و تنها محفظه پایینی قرار گیری موتور از پلاستیک مقاوم ساخته شده تا فضای کافی را برای کاهش گرما به موتور بدهد. جنس این پلاستیک به گونه ای است که در برابر ضربه و حرارت مقاوم باشد. محل خروج کابل برق این بازو در بهترین جایی که می توانست قرار گرفته تا از سایش و در نهایت پارگی سیم ها جلوگیری شود. خلاص کن جک جگوار در تمامی مدل ها از مدل آلنی است که دقیقا در بالای بازو و روی موتور قرار دارد.یکی دیگر از برند های ایرانی که در سالهای پس از تحریم کار خود را شروع کرد، شرکت جگوار ایت که به تازگی از سه محصول جک درب پارکینگ خود پرده برداشت. این محصولات هر یک مشخصات جالب و درخوری دارند که ما در ادامه مدل جگوار J420 آن را بررسی خواهیم کرد.

 
جک پارکینگ جگوار

جک جگوار J420 دارای دو باز با شفت 42 سانتیمتر است که مدل آن نیز برگرفته از همین اندازه می باشد. این بازوها هر یک قدرتی معادل 400 کیلوگرم دارند که برای دو درب به عدد قابل قبول 800 کیلوگرم خواهد رسید که می تواند خیال مصرف کننده را از بابت عدم نیاز به قفل برقی راحت نماید. هر چند که از نظر ما استفاده از قفل برقی برای زمانهایی که سیستم از کار افتاده یا کسی با خودرو درب را فشار میدهد لازم است.شفت بلند تر از متوسط 42 سانتیمتر این اجازه را به نصاب خواهد داد که آن را روی درب هایی حتی با 2.5 متر عرض در هر لنگه نصب نماید و با توجه به قدرت مناسب این بازوها از کارکرد نرم و بی صدای محصول استفاده بهینه را انجام داد.