آرامبند بتا

آرامبند بتا 45kg -60kg
تماس بگیرد
 • آرامبند بتا 45kg -60kg
 • مناسب درب های چوبی
تماس بگیرد
آرامبند بتا 80kg -60kg
تماس بگیرد
 • آرامبند بتا 80kg -60kg
 • مناسب درب چوبی واحد
تماس بگیرد
آرامبند بتا 80kg -100kg
1,250,000 تومان
 • آرامبند بتا 80kg -100kg
 • مناسب برای درب فلزی سبک
آرامبند بتا 120kg -100kg
1,750,000 تومان
 • آرامبند بتا 120kg -100kg
 • مناسب برای درب فلزی سنگین
آرامبند برقی بتا
17,500,000 تومان
 • تشخیص مانع،100Kg حداکثر عرض درب
 • 120cm قابلیت برنامه ریزی و مدیریت
 • 1 رله جهت اتصال قفل برقی
200,000 تومان  تخفیف 
17,700,000    17,500,000 تومان
افزودن به سبد خرید

 

آرامبند درب بتا 

 

در میان اجزای اختیاری در، می‌توان به آرام بند بتا اشاره کرد. این وسیله انواع گوناگونی دارد که به آن در جای خود می‌پردازیم. کاربرد آرام بند به‌طورکلی در اطمینان از بسته شدن در و نیز آرام بسته شدن آن است.در پاسخ به این پرسش که مزیت‌های دیگر آرام بند چیست باید گفت در اثر آرام بسته شدن در، هم عمر قفل و هم سلامت خود در و چارچوب آن بیشتر حفظ می‌شود.

 

 

ارامبند بتا

 

 

آرام بند دارای یک جک هیدرولیکی است که مانع از بسته شدن در با شتاب و شدت می‌شود.آرام بند بر روی انواع در فلزی، چوبی و… با وزن‌های مختلف نصب می‌شود اما باید از هر نظر متناسب با در باشد. پس از نصب آرام بند درب باید دقت داشت که هنگام عبور و مرور نیازی به فشار به در برای زودتر بسته شدن نیست. این کار عمر آرام بند را کم می‌کند و سبب خرابی زودهنگام آن می‌شود. در ادامه ابتدا با ساختار آرام بند آشنا می‌شویم تا سایر موضوعات مرتبط با آن برای ما بیشتر قابل‌فهم باشد.

 

ارامبند بتا

 

ساختار داخلی آرام بند

 

 • پیچ تنظیم سرعت
 • بازو (اصلی)
 • پاشنه یا کفشک بازویی
 • ساعد بازویی

 

 

 

 

آرامبند برقی بتا 

 

 

درب بازکن اتوماتیک بازویی 1808TT-Plus بتا جهت نصب بروری انواع درب نفرو چوبی، آهنی و ضد سرقت، درب واحدهای اداری، طلافروشی، صرافی و... طراحی شده است. این درب بازکن بازویی مانند یک آرام بند برقی عمل می کند که با اتصال اکسس کنترل یا رادار یا هر سنسور دیگری به آن پس از تشخیص حضور افراد درب را به صورت اتوماتیک باز و بسته می کند.

 

 

 

 

آرامبند برقی درب نفر رو

 

 

 

 

همچنین در صورت نیاز امکان باز کردن درب با هل دادن و فشار دست در شرایط خاص امکان پذیر می باشد. این محصول در یک پکیج کامل که شامل اپراتور بازویی 1808TT-Plus ، یک عدد بازوی کششی، یک عدد رادار عقابی شکل، دو عدد ریموت فابریک اپراتور، یراق آلات نصب و دفترچه راهنمای نصب به مشتریان محترم شرکت بتا ارائه می شود. اپراتور بازویی 1808TT-Plus خود متشکل از یک صفحه پلیت، قاب، محور حرکت بازو، ترانس، مرکز کنترل و موتور DC براشلس است که با دریافت فرمان از هر کدام از سنسورها، مرکز کنترل به موتور فرمان داده و موتور بازو را حول محور می چرخاند تا درب باز شود و پس از گذشت زمان تنظیم شده درب به صورت اتوماتیک بسته خواهد شد. پارامترهایی مانند سرعت بازشو درب، سرعت بسته شو، زاویه بازشو، جهت حرکت درب، زمان بسته شدن اتوماتیک و ... با استفاده از دیپ سوئیچ و پتانسیومترهای روی مرکز کنترل قابل تنظیم هستند.

 

 

 

 

 

 

البته آرام بند اجزای خردتری نیز دارد. حال ببینیم ویژگی‌های هریک از اجزای آرام بند چیست و کارکرد آن چگونه است:

پاشنه

این جزء یکی از اجزای اصلی در آرام بند است. بسته و باز شدن در به عهده‌ی همین بخش است و کارکرد آن با دو فنر کامل می‌شود که متصل به یک پیستون هستند. این پیستون دارای شیار است و یک چرخ‌دنده‌ی عمودی آن را کنترل می‌کند.تحمل وزن در، کنترل بازوها و نیز مدیریت زمان همگی به عهده‌ی این بخش است. به همین دلیل یکی از اصلی‌ترین عناصری که در هنگام انتخاب آرام بند به آن توجه می‌شود، وزن در است. باید دقت شود که پاشنه و سایر اجزای آرام بند متناسب با آن باشند.

بازوی اصلی

این بخش از آرام بند مرکز ثقل و محور گردش فنر در است و به این دلیل که با چرخ‌دنده‌ی عمودی پاشنه به صورت مستقیم اتصال دارد، بازوی اصلی دانسته می‌شود. بازوی اصلی ضخامت بیشتری هم نسبت به دیگر بازوها دارد. فعالیت‌هایی که توسط پیچ‌های تنظیم سرعت برای در تعریف می‌شوند، توسط این بازو روی در اعمال می‌شود.

 

 

 

آرامبند بتا  

 

 

ساعد بازویی

این قطعه ماهیت تکیه‌گاهی دارد. کارکرد آن در آرام بند چیست؟ این قطعه به چارچوب در پیچ می‌شود و نصب آرام بند با کمک آن میسر می‌شود. ساعد بازویی همچنین در زمان رخ‌دادن اتفاقات ناگهانی و یا بروز شتاب، از برخورد سریع در با چارچوب پیشگیری می‌کند و آسیب‌ها و خسارات فیزیکی را کاهش می‌دهد.

پیچ تنظیم سرعت

پیچ‌های تنظیم سرعت در آرام بند فعالیت‌های فنر را تعیین می‌کنند. بسته به نوع حرکت آرام بند تعداد پیچ‌ها مشخص می‌شود. به این صورت که برای آرام بند دو زمانه از دو پیچ و برای سه زمانه از سه پیچ استفاده می‌شود. کارکرد پیچ تنظیم سرعت، کنترل ایرودینامیکی هوای درون مخزن پاشنه است و نتیجه آن است که بازوهای اتصال یافته به در و آرام بند، با سرعت مورد نظر بسته شود.

 

 

آرامبند در

 

 

انواع آرام بند بتا 

 

 1. سایز ۱: درهای 60 تا 45 کیلویی
 2. سایز ۲: درهای 80 تا 60 کیلویی
 3. سایز ۳: درهای 100  تا 80 کیلویی
 4. سایز ۴: درهای  120تا 100 کیلویی

 

 

× می تونم کمکتون کنم؟