جک درب بلانکو

جک درب اتوماتیک پارکینگ بلانکو
11,000,000 تومان
 • درب اتوماتیک بلانکو HERA با توان جابجایی هر لنگه درب تا وزن 400 کیلوگرم و طول 4 متر با ولتاژ 220 ولت مناسب برای امکان مسکونی و صنعتی با تردد بالا ( پک اصلی )
جک پا ملخی بلانکو مدل HESTIA
تماس بگیرد
 • این جک پارکینگی برای درب‌های با عرض کم
 • قابلیت نصب به آیفون تصویری
 • با قطع برق، با فشار دست هم باز می شود
تماس بگیرد
جک پارکینگ بلانکو مدل BLANCO HADES 24V
15,000,000 تومان
 • 24 ولت با قابلیت باطری پشتیبان
 • کلید خلاص سوئیچی
 • نصب انواع قفل برقی
جک پارکینگ بلانکو مدل BLANCO NXY 24V
13,000,000 تومان
 • موتور 24 ولت پر تردد
 • قابلیت باطری پشتیبان
 • گارانتی شرکتی
جک ریلی بلانکو 1500 مدل زِئوس اسپانیا
تماس بگیرد
 • دربریلی اتوماتیک رئوس اسپانیا با قدر موتور 1500 کیلوگرم توان جابجایی درب هایی تا طول 8 متر را دارد، ولتاژ موتور 120ولت / گارانتی: 36 ماهه
تماس بگیرد
موتور زیر سقفی بلانکو مدل areion
تماس بگیرد
 • انتقال بی صدا و روان به دلیل استفاده از ریل و تسمه ، مدار فرمان پیشرفته و حرفه ای زیر سقفی بلانکو،قابلیت اتصال باتری پشتیبان در موارد اضطراری
تماس بگیرد

جک درب اتوماتیک بلانکو

 

جک درب اتوماتیک بلانکو که به تازگی وارد بازار درب اتوماتیک شده، مخصوص دربهای لولایی بوده و تحت لیسانس کمپانی blanco اسپانیا در کشور چین تولید شده و توسط یکی از شرکتهای معتبر این صنف وارد ایران شده می شود. این محصول جزو جک پارکینگ با توان بالا و قدرتمند زیاد وارد بازار ایران شده است که با توجه به آن که مدت زیادی از ورود آن به بازار نمی گذرد، سهم خوبی از بازار را با توجه به کیفیت خوب خود در اختیار گرفته است. کمپانی بلانکو به علت تلاش در ارائه محصولات بی عیب و نقص در بازار جهانی، از تیم تحقیق و توسعه مجربی جهت بروز رسانی سیستمهای خود استفاده می کند. نتیجه این امر را می توان در بروز رسانی ورژن های برد درب اتوماتیک، ورژن های نرم افزاری، ریدرهای برد بلند و کلیه محصولات آن به وضوح دید و لمس کرد. این نکات ذکر شده خود باعث این موضوع می شود که متوجه شویم کمپانی بلانکو رفته رفته در حال اثبات نام خود در بازار فروش جک پارکینگی می باشد.

 

 

 

جک پارکینگی بلانکو مدل هرا (Belanco Hera) محصول کشور اسپانیا می باشد؛ جک پارکینگی بلانکو یکی از قابل اطمینان ترین و یکی از قدیمی ترین محصولات جک درب پارکینگ موجود در بازار میباشد، پیشینه کمپانی بلانکو و گارانتی بالای این شر کت آن را از سایر هم ترازان خود متمایز نموده است. جک پارکینگی بلانکو عموماً با کاور آلومینیومی اضافه و شفت فولادی ضخیم، در دمای بالا و ترددهای زیاد، مقاومت خوبی را از خود نشان داده است. اهمیت جک پارکینگی بلانکو در طراحی، کارایی بسیار نرم و بی سروصدا و دوام آن در تمام شرایط جوی مختلف است.

 

جک پارکینگ بلانکو 

                                                                                    

جک پارکینگ بلانکو مدل BLANCO HADES 24Vجک پارکینگ هادس بلانکو از محصولات کمپانی بلانکو میباشد و به صوت 24 ولت تولید شده است . هر بازوی جک پارکینگ بلانکو مدل BLANCO HADES 24V قابلیت جابجایی 250 کیلو گرم را دارد و تا 2.5 متر هر بازو قابلیت جابجایی را دارد . به طور کلی جک 24 ولت بلانکو برای مصارف پارکینگ مسکونی طرحی شده و قابلیت اضافه شدن باطری برای زمان قطعمی برق را دارد .
 

 

 

جک پارکینگ بلانکو  

 

 

جک پارکینگ بلانکو مدل BLANCO NXY 24V جک پارکینگ nxy بلانکو از محصولات کمپانی بلانکو میباشد و به صوت 24 ولت تولید شده است . هر بازوی جک پارکینگ بلانکو مدل BLANCO NXY24V قابلیت جابجایی 250 کیلو گرم را دارد و تا 2.5 متر هر بازو قابلیت جابجایی را دارد . به طور کلی جک 24 ولت بلانکو برای مصارف پارکینگ مسکونی طرحی شده و قابلیت اضافه شدن باطری برای زمان قطعمی برق را دارد .

 

جک پارکینگ ان ایکس وای بلانکو 

  جک ریلی بلانکو 1500 کیلوگرم

 

شرکت بلانکو جک کشویی را روانه بازار کرده است که قدرت جابجایی 1500 کیلوگرم را دارد و این جک ریلی 1500  بلانکو با نام تجاری زئوس به بازار عرضه شده است و دارای قدرت بسیار بالا با کیفیت روز اروپا است که دارای گارانتی 3 ساله شرکتی میباشد. مهمترین آیتم داشتن ظاهری مقاوم در برابر رطوبت و گرد غبار میباشد. موتور ریلی بلانکو مدل زئوس برای درب های ریلی تا 1500 کیلوگرم توصیه می شود، این سیستم دارای موتور 220 ولت قوی می باشد که برای دربهای سنگین بسیار مناسب بوده و در هنگام شروع حرکت گشتاور مناسبی را به درب انتقال می دهد.

 

 

جک ریلی بلانکو

 

× می تونم کمکتون کنم؟