راهبند اتوماتیک لایف / LIFE Barrier

راهبند اتوماتیک پارکینگ لایف مدل SUPRA
84٬000٬000 تومان
  • راهیند لایف با طول 5 متری، تردد نامحدود و کارکرد آرام و بی صدا
84٬000٬000 تومان
افزودن به سبد خرید

راهبند جاده ای  لایف مدل SUPRA

 

کمپانی لایف که نزدیک به نیم قرن از فعالیتش را در زمینه تولید جک درب پارکینگ و راهبند پارکینگ و...گذرانده است، امروزه توانسته تا با ارایه کیفیتی بی نظیر و دوام هر چه بیش تر محصولات خود را روانه بازار کند. لایف، طیف جدیدی از راهبند های جاده ای را معرفی می کند؛ سوپرا راهبند اتوماتیکی است که طول بوم آن تا 5 متر می باشد. این خانواده الکترو مکانیکی امکانات و انتخاب های وسیعی را در اختیار قرار می دهد که در ادامه در متن زیر به بررسی آن ها می پردازیم. با ما در فروشگاه آرتادر بهمراه باشید.

 

LIFE Barrier  

 

 

مشخصات و ویژگی های راهبند جاده ای سوپرا

 

 SUPRA با جزییات دقیق و مهندسی، کیفیتی بالا و حرفه ای ارائه می دهد. بدنه آن، از آلومینیوم گالوانیزه شده است که با روکش ضد ضربه پوشیده شده است. پانل کنترل با یک پوشش مقاوم پوشیده شده است. تمام عملکرد های راهبند قابل برنامه ریزی هستند. به علاوه دو برنامه از پیش تنظیم شده در آن قرار دارد که امکان استفاده از دستگاه بلافاصله بعد از نصب را فراهم می کند.

 

 

راهبند پارکینگ لایف  

 

تکنولوژی دیجیتال سوپرا، نصب فتوسل ها، گیرنده ها، انتخاب گر های دیجیتال و دیگر برنامه های فرمان را ساده تر می کند. به دلیل وجود برنامه  plug and play اجزای جدید به سرعت قابل تشخیص و تایید هستند؛ به همین خاطر سیستم قادر است در هر زمان گسترده و به روز شود. دستور العمل مشخص و ساده نصب آن کمک می کند که زمان نصب کاهش یابد. سوپرا می تواند در دمایی بین 20- و 70+ درجه سانتی گراد به خوبی عمل کند. تردد از این راهبند بدون محدودیت ممکن می باشد.