گیت فروشگاهی آرتادر

گیت یا دزدگیر فروشگاهی RF گاندو 
تماس بگیرد
  • زدگیر فروشگاهی RF گاندو معمولا بین فرکانس ۳/۲۵ تا ۱۰/۲ قرار دارد و از معمول ترین فرکانس هایی که در این سیستم استفاده میشود فرکانس ۸/۲ می باشد
تماس بگیرد
گیت فروشگاهی AM دزدگیر فروشگاهی ای ام
تماس بگیرد
  • برای مجتمع های تجاری و فروشگاه های ورودی بزرگ که به چندین انتن نیاز دارند ؛ بسیار مناسب میباشد
تماس بگیرد
گیت فروشگاهی EM (ای ام)
تماس بگیرد
  • دارای فرکانس خاص گیت EM با جوابدهي بر روی آهن گیت نصب شده در فروشگاه های لوازم آرایشی سفیر
تماس بگیرد
جدا کننده تگ
تماس بگیرد
  • لیبل و یا تگ هایی که بر روی محصولات قرار داده شده اند فقط با استفاده از دستگاه های مخصوص می توانند جدا شوند
تماس بگیرد

 گیت های مولتی فرکانس با قدرت بسیار بالا و عدم تداخل امواج با یکدیگر تنها با گیت امنیتی ستاره گستر آذرخش اجرایی می باشد. ما بالاترین گستره محصولات را اعم از گیت AM ، گیت EM ،RF و لوازم جانبی اعم از تگ دزدگیر در مدل ها و رنگ های گوناگون و همچنین دوربین های مداربسته AHD و IP برای رفاه شما مشتریان گرامی فراهم آورده ایم.یکی از موثرترین ابزار های کاهش سرقت، گیت ضدسرقت فروشگاهی می باشد. این گیت ها دم درب خروجی فروشگاه نصب می شود و با تشخیص تگ و لیبل الصاق شده به کالا ها، از خروج غیر مجاز آنها جلوگیری می کند. این گیت ها در دو کلاس AM و RF تولید میشود که نوع AM که ذاتا یک تکنولوژی آمریکایی است، با فرکانس کاری 58 کیلوهرتز که دارای سرعت و دقت بالاتر در تشخیص تگ و آلارم خطای کمتر نسبت به نمونه RF میباشد.

 

گیت فروشگاهی

 

 اصطلاح تک آنتن به این معناست که این آنتن هم فرستنده است و هم گیرنده. آنتن سبک و جمع و جور استور گیت StoreGate تک آنتن (Mono) طراحی شده توسط ایمن موج به نحوی است که همه مدارات الکترونیکی داخل پایه آنتن متمرکز شده است و تنها یک تغذیه آداپتوری در بیرون آن به برق وصل می شود و دستگاه را فعال میکند. این آنتن از برد های پیشرفته و هوشمند ایمن موج سری Smart بهره مند است به شکلی که کمترین آلارم خطا و نویز پذیری را دارا میباشد که نصب آسان و وزن سبک و جنس بدنه تمام پلاستیکی از جنس ABS از ویژگی های مهم دیگر این گیت فروشگاهی محسوب میشود. این محصول جهت فروشگاه های کوچک و متوسط مناسب است به شکلی که در محیط بدون نویز مزاحم میتواند از هر طرف آنتن 120 سانتی متر از فضا را جهت تشخیص تگ پوشش دهد. گیرایی این آنتن برای لیبل در محیط بدون نویز از هر طرف حدود 90 سانتی متر میباشد که البته پیشنهاد میشود جهت گیرایی لیبل از دستگاه دو آنتن (DUAL) استورگیت استفاده شود.