دزدگیر هوشمند آیومکس

پکیج حرفه ای دزدگیر اماکن آیومکس
تماس بگیرد
  • یک دستگاه آیومکس
  • یک عدد آژیر فلاشر سیمی
  • یک عدد آژیر خودرویی
تماس بگیرد
پکیج استاندارد دزدگیر اماکن آیومکس
تماس بگیرد
  • یک عدد آژیر فلاشر سیمی
  • یک عدد آژیر خودرویی
  • یک عدد چشمی بیسیم
تماس بگیرد
پکیج اقتصادی دزدگیر اماکن آیومکس
تماس بگیرد
  • یک عدد آژیر فلاشر سیمی
  • یک عدد مگنت بیسیم
  • دو عدد ریموت کنترل
تماس بگیرد

دزدگیر هوشمند آیومکس 


دزدگیر اماکن آیومکس نسخه جدید محصولات سری AMS است که با اپلیکیشن اندرویدی جدید و ارتباط از طریق اینترنت امکانات بینظیری با قیمت بسیار مناسب در اختیار کاربران قرار می دهد.دزدگیر اماکن AMS از محصولات موفق و قدیمی شرکت است که با اپلیکیشن اندرویدی و امکان ارتباط از طریق پیامک و تماس تلفنی امنیت خانه، ویلا، محل کار شما را تضمین می کند.دستگاه AMS یکی از محصولات معتبر و قدیمی شرکت است که پس از گذشت سالها از تولید آن همچنان توسط تیم فنی شرکت پشتیبانی می شود، دزدگیر اماکن AMS در اصل یه دزدگیر سیم کارتی با قابلیت ارسال هشدار ها از طریق پیامک و تماس تلفنی می باشد که اپلیکیشن اندرویدی اختصاصی و رایگان آن با قابلیت برنامه ریزی دستگاه با توجه به نیاز کاربران آن را از سایر دزدگیر های سیم کارتی موجود در بازار متمایز نموده است، نسخه جدید این محصول با نام آیومکس نیز تولید شده است که با شکل ظاهری یکسان امکانات بسیار بیشتری را در اختیار کاربران قرار میدهد.دزدگیر اماکن آیومکس یک سیستم امنیتی بر پایه اینترنت، بدون نیاز به مودم های ADSL است. این دستگاه به صورت کاملاً مستقل از طریق سیم کارتی که بروی دستگاه نصب می شود ارتباط اینترنـت، پـیامک و تماس تـلفنی را جهت کنـترل تجهیزات برقی و ارسال هشدارهای امنیتی برقرار می کند.دزدگیر اماکن آیومکس یک سیستم امنیتی هوشمند با قابلیت برنامه ریزی توسط اپلیکیشن انـدرویدی با توجه به نیاز کـاربران مختلف و محل نصب دستگاه می باشد.


 

 

 

دزدگیر هوشمند

این دستگاه با امکانات منحصر به فرد بهترین گزینه برای حفاظت از منزل، فروشگاه، مغازه، باغ، ویلا و هر نوع اماکن عمومی و خصوصی می باشد، با نصب سیم کارت در دستگاه به راحتی خواهید توانست علاوه بر ریموت توسط نرم افزار اندرویدی از هر نقطه ایران دستگاه را کنترل کرده و هشدارها را مشاهده نمایید.

 

هشدار آتش سوزی

تشخیص و ارسال هشدار آتش سوزی با بررسی مولفه های دود و دمای بالای ناشی از آتش سوزی و ارسال هشدار آن برای کاربر در هر نقطه ایران یکی دیگر از ویژگی ها منحصر به فرد دستگاه می باشد که باعث گشته با توجه به قیمت بسیار مناسب و قابلیت های منحصر به فرد در مدت زمان کوتاهی محبوبیت زیادی در بین کاربران کسب نماید.

 

خانه هوشمند

قابلیت کنترل تمامی تجهیزات برقی منزل یا محل کار در واقع دستگاه فوق را در دسته بندی سیستم های هوشمندسازی خانه قرار داده است، با استفاده از این دستگاه به راحتی توسط نرم افزار اندرویدی خواهید توانست تمامی تجهیزات برقی همانند سیستم روشنایی، پکیج، کولر، درب های ورودی و … را کنترل نمایید.home-security   

آیومکس نسل جدید سیستم‌های امنیتی هوشمند بر پایه اینترنت اشیاء (IOT) بدون نیاز به مودم‌های ADSL است. آیومکس به‌صورت کاملاً مستقل و از طریق سیم‌کارتی که بر روی دستگاه نصب می‌شود ارتباط اینترنت، پیامک و تماس صوتی جهت ارسال هشدارهای امنیتی و همچنین کنترل تجهیزات برقی را فراهم می‌نماید. اپلیکیشن جادویی آیومکس که قابلیت اجرا بر روی سیستم عامل‌های اندروید، IOS و حتی ویندوز را دارد امکانات بینظیری در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که پیشنهاد می‌شود حتماٌ تصاویر محیط کاربری اپلیکیشن آیومکس را در قسمت تصاویر محصول مشاهده نمایید. ابعاد بسیار کوچک دستگاه امکان مخفی نمودن آن خارج از دید افراد را به‌راحتی فراهم می‌نماید و همچنین می‌توان به شکل ظاهری متفاوت و نا آشنای آن برای سارقین از دیگر مزیت‌های این دستگاه اشاره نمود. آیومکس یک دستگاه کاملاً ایرانی و محصول یک شرکت دانش‌بنیان می‌باشد و در طراحی آن از جدیدترین فناوری‌های روز استفاده شده است تا پایانی بر سیستم‌های امنیتی سنتی موجود در بازار (که سال‌ها بدون در نظر گرفتن پیشرفت تکنولوژی و نیازهای جدید کاربران در حوزه امنیت وجود داشتند) باشد. آیومکس تنها سیستم امنیتی هوشمند داخلی بر پایه اینترنت اشیاء است که به واسطه اپلیکیشن کاملاً اختصاصی و پیشرفته خود امکانات بی‌نظیری در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. از برخی قابلیت‌های آیومکس می‌توان به دستیار صوتی فارسی، فعال‌سازی خودکار سیستم امنیتی در ساعت مشخص، غیرفعال کردن موقت ریموت‌ها، اضافه و حذف ریموت‌ها از طریق اپلیکیشن (تا 12 عدد)، اضافه و حذف زون‌های بیسیم از طریق اپلیکیشن (تا 24 عدد)، مدیریت پیشرفته کاربران و هشدارهای ارسال به آنها، نمایش آنلاین دما و کنترل خودکار خروجی‌ها با توجه به دما، هشدار قطع و وصل برق، یادآور هوشمند هشدار و... اشاره نمود. همچنین یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد آیومکس قابلیت آپدیت از راه دور دستگاه می‌باشد که امکان دریافت جدیدترین به‌روزرسانی‌ها را برای کاربران فراهم می نماید.