جک درب اتوماتیک پارکینگ سوپر لایف

جک پارکینگ سوپر لایف 400
9٬300٬000 تومان
  • جک بازویی ایرانی با توان جابجایی هر لنگه 3 متر وزن هر لنگه 400 کیلوگرم
جک سوپر لایف 600
10٬400٬000 تومان
  • شفت بلند ، هر بازو 4 متر ، هر بازو 600 کیلو ، قابلیت نصب انواع قفل برقی
10٬400٬000 تومان
افزودن به سبد خرید

جک درب پارکینگ سوپر لایف

 

جک درب پارکینگ سوپر لایف 400 یک محصول تولید ایران میباشد که دارای قدرت جابجایی هر با زو تا 350 کیلوگرم را دارد ، جک پارکینگ سوپر لایف دارای کورس حرکتی 40 سانتی میباشد و بدنه این جک الکترومکانیک کاملا ضد آب و گرد غبار میباشد. اصولا جک درب اتوماتیک سوپر لایف برای منازل مسکونی کاربرد دارد و دارای تردد محدود برای آپارتمانهایی تا 24 واحد توصیه میشود . لوازم جانبی این جک شامل 2 عدد ریموت ، یک جفت چشمی فتوسل ، فلاشر ، برد و باکس مدارفرمان، دو عدد بازو جک ، یراق الات نصب میباشد.

 

جک پارکینگ سوپر لایف  


 

جک درب پارکینگ سوپر لایف 600 یک محصول تولید ایران میباشد که دارای قدرت جابجایی هر با زو تا 400کیلوگرم را دارد ، جک پارکینگ سوپر لایف دارای کورس حرکتی 60 سانتی میباشد و بدنه این جک الکترومکانیک کاملا ضد آب و گرد غبار میباشد. اصولا جک درب اتوماتیک سوپر لایف برای منازل مسکونی کاربرد دارد و دارای تردد محدود برای آپارتمانهایی تا 24 واحد توصیه میشود . لوازم جانبی این جک شامل 2 عدد ریموت ، یک جفت چشمی فتوسل ، فلاشر ، برد و باکس مدارفرمان، دو عدد بازو جک ، یراق الات نصب میباشد.

 

 

super-life-400-automatic-gate     

 


 

جک سوپر لایف در ایران تولید می شود. سابقه این شرکت به واسطه واردات جک پارکینگ لایف درخشان است چرا که آن سیستم پارکینگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بود و سالهای سال مهمان ساختمانهایی بود که از این جک برقی استفاده کرده بودند.متین گذر با این تجربه موفق مدل های سوپر لایف را روانه بازار کرد و در برخی قطعات از طرح و تکنولوژی لایف ایتالیایی بهره برد تا در نهایت خروجی موفقی با گارانتی معتبر داشته باشد.همانطور که گفته شد مدل 400 محصول عمومی سوپر لایف است که در اکثر درب های پارکینگی مورد استفاده قرار میگیرد. بازوهای این جک دارای شفت 40 سانتی متری هستند که آن را مناسب درهایی میکند که عرضی معادل 2.5 متر دارند. این یعنی می توان دو لنگه ی این سیستم را روی درب 5 متری نیز نصب کرد.قدرت بازوهای این محصول برای هر لنگه 350 کیلوگرم است که باعث می شود که بازدهی خوبی داشته باشد و به نسبت رقبا هیچ چیز کم و کسر نداشته باشد.