اکسس کنترل تایگر

اکسس کنترل تایگر مدل T-38765
تماس بگیرد
  • قابلیت ثبت 3000 اثرانگشت
  • قابلیت ثبت 800 چهره قابلیت
  • ثبت 5000 کارت قابلیت ثبت 100000 تردد
تماس بگیرد
اکسس کنترل تایگر مدل T-38761
تماس بگیرد
  • قابلیت ثبت 1000 اثرانگشت
  • قابلیت ثبت 400 چهره قابلیت ثبت 1000 کارت
  • قابلیت اتصال ریدر جانبی قابلیت اتصال SBR قابلیت ثبت 100000 تردد
تماس بگیرد

دستگاه حضور و غیاب امروزه در دنیای تجارت یکی از اساسی‌ترین نیازهای سازمان‌ها و شرکت‌ها است. مدیران و کارفرمایان همواره به دنبال راهی برای ثبت دقیق ورود و خروج کارمندان خود هستند، تا با آن‌ها دچار مشکل و تعارض نشوند. هم‌چنین در تلاش هستند، تا هزینه‌های سربار سازمان را کاهش دهند و مدیریت بهتری در این امور داشته باشند. ثبت دقیق زمان ورود و خروج کارمندان و گزارشات مربوط به عملکرد هر یک از پرسنل، به مدیریت بهتر و کارآمد مدیران کمک زیادی می‌کند. این دستگاه‌ها با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا، از روش‌های مختلفی برای احراز هویت کاربران استفاده می‌کنند. کاربران می‎‎‌توانند بدون هیچ‌گونه نگرانی تردد خود را با روش‌های مانند ثبت چهره، اثرنگشت، کف دست و یا کارت‌های RFID ثبت کنند. این دستگاه‌های حضور غیاب باعث سرعت بخشی به فرایند ورود و خروج و تعویض شیفت کارکنان می‌شوند. هم‌چنین می‌توان ماموریت‌ها و مرخصی‌های روزانه و ساعتی هر یک کارکنان را، به صورت کامل و دقیق روی این دستگاه‌ها ثبت نمود. به طور کلی وجود این دستگاه‌ها علاوه بر اینکه باعث ایجاد اعتماد بیشتر بین کارفرمایان و پرسنل می‌شود و به افزایش راندمان کاری در سازمان‌ها و مجموعه‌ها هم کمک زیادی می‌کند.

 

اکسس کنترل   

 

دستگاه کنترل دسترسی ، یکی از تجهیزات امنیتی است، که برای کنترل و نظارت دقیق‌تر تردد افراد استفاده می‌شود. به بیان ساده‌تر شما می‌توانید اجازه ورود و خروج به یک مکان خاص را محدود به یکسری افراد کنید تا از ایجاد نا امنی و هرج‌ و مرج جلوگیری نمایید . امنیت و زندگی در یک مکان آرام، از اساسی‌ترین چالش‌هایی است، که همه‌ی ما با آن رو به رو هستیم. از دستگاه‌های کنترل دسترسی می‌توان در اماکن مختلفی استفاده نمود. اماکنی که دارای حساسیت امنیتی بالایی هستند، مثل دفاتر مدیریت، اتاق‌های سرور، واحدهای اسناد و مدارک به این دستگاه‌ها برای حفاظت و بررسی ورود و خروج افراد نیاز دارند. این دستگاه‌ها برای ممانعت از دسترسی کاربران عادی و اطمینان از اینکه به صورت عمدی یا سهوی از سوی کاربران غیر مجاز تغییری در اطلاعات یا دسترسی به اسناد و مدارک مهم یک شرکت رخ ندهد طراحی شده‌اند. دستگاه اکسس کنترل تایگر تنها به افرادی اجازه ورود می‌دهد، که برای آن‌ها تشخیص چهره، اثر انگشت و کارت یا یک رمز تعریف شده باشد. این دستگاه‌های هوشمند ثبت و شناسایی افراد را با دقت و سرعت عمل بالایی انجام می‌دهند و در صورتی که فردی اجازه ورود نداشته باشد، دستگاه کنترل تردد مانع ورود آن‌ شخص می‌شود، درنتیجه ضریب امنیت سازمان‌ها افزایش پیدا خواهد کرد.

 

راهبند تایگر  

 

تجهیزات کنترل تردد خودرو، به منظور کنترل بر عبور و مرور وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می‌گیرد، به همین منظور تمامی مراکزی که نیازمند نظارت دقیق و کنترل تردد خودروها هستند، می‌توانند از این گیت‌ها به صورت دستی (با استفاده از ریموت کنترل) و مکانیزه و با استفاده از اتوماسیون پارکینگ، بهره ببرند. این تجهیزات باعث هوشمند سازی پارکینگ‌ها می‌شوند و علاوه بر اینکه باعث نظارت و کنترل دقیق‌تر ما می‌شوند به افزایش امنیت در این اماکن هم کمک شایانی می‌کنند. تجهیزات کنترل تردد خودرو تایگر، اغلب در کارخانجات و مراکز صنعتی، مجتمع‌های بزرگ تجاری، اداری و مسکونی، فرودگاه‌ها، بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها، پارکینگ‌های عمومی‌ و سایر موارد مشابه مورد استفاده قرار می‌گیرند. نحوه عملکرد سیستم پارکینگ به این صورت است، که یک ریدر (reader) به صورت ثابت در مکان ورودی یا خروجی پارکینگ نصب می‌شود. برچسب‌هایی (tag) هم که حاوی اطلاعات خودرو هستند، روی شیشه خودرو نصب می‌شوند. به محض این که خودرو در معرض محدوده آنتن ریدر قرار می‌گیرد، سیگنال‌های اطلاعات خودرو به ریدر ارسال می‌شوند و بر اساس اطلاعات از پیش ثبت شده خودرو، اجازه باز شدن مانع راهبند از کامپیوتر پردازنده صادر می‌شود و خودرو از گیت عبور می‌کند.