جک کانه گیتس فلاند

جک پارکینگ کانه گیتس وین کیت WIN KIT 4
تماس بگیرد
  • جک درب اتوماتیک کانه گیتس Win Kit 220V ، با توان جابجایی هر لنگه درب تا وزن 400 کیلوگرم و طول هر لنگه درب حداکثر 3 متر با ولتاژ 220 ولت
تماس بگیرد
جک پارکینگی کانه گیتس وبن کیت 6 WinKit
تماس بگیرد
  • جک الکترومکانیک WIN KIT6   ، با توان جابجایی هر لنگه درب تا وزن 400 کیلوگرم و طول هر لنگه درب حداکثر 4 متر با ولتاژ 220 ولت ،ساخت فلاند
تماس بگیرد

جک کانه گیتس فلاند

 

درب اتوماتیک بازو بلند کانه گیتس دارای کورس 60 سانتی است برای درب های 3 تا 4 متری برای هرلنگه استفاده میشود ، داشتن کورس بلند سبب میشود تا فشار کمتری به جک پارکینگ کانه گیتس وارد شود . هر مقدار فشار کمتری به موتر در زمان باز بسته شدن وارد شد مقدار استحلاک کمتر میشود و این امر سبب میشود تا عمر مفید جک کورس 60 کانه گیتس افزایش پیدا کند .بدیهی است که کمپانی کانه که به تازگی شروع به کار کرده است از لحاظ کمیت محصول زیاد چنگی به دل نزند. در واقع بیش تر سعی این کمپانی در طی این سال ها بر این بوده است که نقاط ضعف و قوت سایر رقبا را پیدا کرده و محصولی هر چه کامل تر را بر طبق آن ها روانه بازار کند. در واقع می توان گفت که جک پارکینگی کانه کیفیت قابل احترامی را در محصولات تولیدی خود ارایه می دهد و امید دارد تا این امر را در کنار تنوع محصولات خود هر چه کامل تر به پیش ببرد. در واقع جک پارکینگی کانه در حال حاضر در مدل های محدود بازویی وجود دارد که البته سعی بر آن دارد تا با تولید مدل های ریلی و هیدرولیکی نیز گام در جهت جهانی شدن بردارد.

 

 

کانه گیتس  

 

 

کمپانی کانه که تحت لیسانس کشور فنلاند کار خود را شروع کرده با هدف خدمت به شهروندان سراسر دنیا کار خود را آغاز کرده است. کانه همواره سعی داشته تا در راستای برطرف کردن نیاز های کاربران مصرف کننده همگام با تکنولوژی روز دنیا محصولات خود را تولید و ارایه کند. حال امروزه کمپانی کانه با فروش قابل توجهی که در بازار صنعتی به دست آورده است توانسته تا نام خود را در بین سایر رقیبان جهانی جای بیاندازد و این امر را مرهون به تیم تحقیق و توسعه گسترده و مجرب خود می داند. حال جک پارکینگی کانه نیز یکی از تولیدات این شرکت می باشد که در ادامه مطلب سعی بر بررسی آن از لحاظ فاکتور های اصلی فروش شده است.

 

 

win kit

 

 

کمپانی کانه گیتس فلاند دارای تنوع تولیدات بسیار گسترده ای میباشد که یکی از این محصولات مربوط جک درب پارکینگ با نام تجاری جک پارکینگی Win Kit 220V کانه گیتس میباشد. اساسا طراحی این جک پارکینگ برای محیط های مسکونی ، اداری قرار دارد و با قدرت جابه جایی 8 متر درب تا 4 متر برای هر بازو و قدرت جابجایی 500 تا 800 کیلوگرم را بر اساس عرض درب دارد.یکی از ویژگی های جک پارکینگ کانه گیت وین کیت 6 داشتن IP 54 است که در در برابر نفوذ آب و گرد غبار بسیار مقاوم است و مناسب برای محیط های و منازل ویلایی و ساختمان هایی است که مسقف نمیباشد ( منازل شمالی )، این جک پارکینگی کانه گیتس در دمای +70 تا -20 قابلیت کارکرد دارد و با این ویژگی در تمامی اقلیم های آب و هوایی ایران قابلیت نصب و راه اندازی دارد.

 

 

جک پارکینگ کانه گیتس