راهبند اتوماتیک زومر آلمان

راهبند زومر ASB-6010
تماس بگیرد
  • راهبند 6 متری زومر
تماس بگیرد
راهبند اتوماتیک زومر ASB-6010A
57,500,000 تومان
  • تردد نامحدود
  • بوم 5 متری LED
  • قابلیت نصب سیستم های پلاخوان
بوم راهبند تاشو
8,800,000 تومان
  • بوم راهبند تاشو 180 درجه ، بدون روشنایی ، دارای دو رنگ سفید و قرمز دید در شب
بوم راهبند 3 تا 6 متری
5,100,000 تومان
  • بوم 3 تا 6 متری با قابلیت تغییر اندازه

راهبند زومر Sommer

 

راهبند زومر از دیگر محصولات ساخت این شرکت آلمانی است که از کیفیت ساخت و طراحی بسیار ویژه ای برخوردار است. این شرکت در زمینه تولید انواع تجهیزات گیت تردد فعالیت می کند و محصولاتی مانند جک درب اتوماتیک زومر، کرکره برقی و راهبند فعال است. بیش از 20 سال سابقه فعالیت این مجموعه باعث شده که در میان رقبا جایگاه خاصی پیدا کند و محصولاتی با کیفیت قابل توجه روانه بازار کند. همین کیفیت بالا در طراحی و ساخت در کنار رعایت کرده استاندارد های معتبر اروپایی، زومر را به یکی از پر فروش ترین برند های راهبند تبدیل کرده است. گارانتی و خدمات پس از فروش عالی زومر نیز از دیگر دلایل اصلی خرید راهبند زومر توسط کاربران بوده است.

 

 

شما می توانید راهبند زومر را تا 300 مرتبه در روز استفاده کنید که این ویژگی آن را تبدیل به راهبند تردد بالا می سازد، بنابراین می توانید آن را برای محیط های مسکونی و تجاری با جمعیت بالا استفاده کنید. نصب آسان این جک در کنار امکان استفاده از باز شوی راست یا چپ، آن را تبدیل به گزینه ای مناسب می سازد. سیستم تشخیص مانع خودکار برای این راهبند باعث می شود که در با مانع احتمالی در سر راه خود برخورد نکند و ایمنی مجموعه را بالاتر ببرد. بدنه آلومینیومی این راهبند آن را برای استفاده در دمای 20- تا 60+ مناسب می سازد پس نگران استفاده از آن در شرایط آب و هوایی گوناگون نخواهید بود، این خصوصیات می تواند بر قیمت راهبند زومر موثر باشد.

 

 

راهبند زومر از دیگر محصولات ساخت این شرکت آلمانی است که از کیفیت ساخت و طراحی بسیار ویژه ای برخوردار است. این شرکت در زمینه تولید انواع تجهیزات گیت تردد فعالیت می کند و محصولاتی مانند جک درب اتوماتیک زومر، کرکره برقی و راهبند فعال است. بیش از 20 سال سابقه فعالیت این مجموعه باعث شده که در میان رقبا جایگاه خاصی پیدا کند و محصولاتی با کیفیت قابل توجه روانه بازار کند. همین کیفیت بالا در طراحی و ساخت در کنار رعایت کرده استاندارد های معتبر اروپایی، زومر را به یکی از پر فروش ترین برند های راهبند تبدیل کرده است. گارانتی و خدمات پس از فروش عالی زومر نیز از دیگر دلایل اصلی خرید راهبند زومر توسط کاربران بوده است.شما می توانید راهبند زومر را تا 300 مرتبه در روز استفاده کنید که این ویژگی آن را تبدیل به راهبند تردد بالا می سازد، بنابراین می توانید آن را برای محیط های مسکونی و تجاری با جمعیت بالا استفاده کنید. نصب آسان این جک در کنار امکان استفاده از باز شوی راست یا چپ، آن را تبدیل به گزینه ای مناسب می سازد. سیستم تشخیص مانع خودکار برای این راهبند باعث می شود که در با مانع احتمالی در سر راه خود برخورد نکند و ایمنی مجموعه را بالاتر ببرد. بدنه آلومینیومی این راهبند آن را برای استفاده در دمای 20- تا 60+ مناسب می سازد پس نگران استفاده از آن در شرایط آب و هوایی گوناگون نخواهید بود، این خصوصیات می تواند بر قیمت راهبند زومر موثر باشد.