راهبند پارکینگ گلدن گیت

راهبند گلدن گیت مدل 2020
تماس بگیرد
  • راهبند با بوم 4تا6 متر
  • قطعات باکیفیتی تایوانی
  • مناسب مجتمع های مسکونی با تردد بالا
تماس بگیرد
بوم راهبند 3 تا 6 متری
6٬900٬000 تومان
  • بوم 3 تا 6 متری با قابلیت تغییر اندازه

 

راهبند گلدن گیت

 

راهبند گلدن گیت دارای بوم تلسکوبی 4 الی 6 متر میباشد ، موتور قدرتمند این راهبند برای محیط های پر تردد تجاری ، مسکونی طراحی شده است . از نام و نشان این راهبند  میتوان فهمید که چه کاربردی دارد. وسیله است که راه را میبندد و در صورت لزوم و صدور اجازه از طریق سیستم نگهبانی راهبند باز میشود. راهبند 4006 گلدن گیت کاملا ضد آب و رطوبت میباشد که قابلیت نصب در محیط های باز را دارد . موارد استفاده از راهبند گلدن گیت در، درب ورودی بیمارستان ها و ارگان های دولتی و دانشگاه ها و سایر اماکن حتی مجتمع های مسکونی میباشد که تحت نظارت و کنترل نگهبان و شخصی است که در کانکس قرار دارد بوسیله یک ریموت بالا و پائین میرود و برخلاف تصور عموم تکنولوژی خاصی ندارد.

 

 

 

 
 

چرا از راهبند استفاده کنیم ؟

 

امروزه در ساخت و سازهایی که در سطح شهرها و مناطق وجود دارد پس از اتمام مراحل ساخت ابتدا به ساکن پیمانکار اقدام به خرید و نصب راهبند پارکینگ میکند تا از ورود هر شخصی به داخل جلوگیری شود.دلیل استفاده از راهبند در اماکن دولتی مسائل امنیتی میباشد. اهبند های اهرمی اتوماتیک از رایج ترین و پرمصرف ترین نوع راهبند ها میباشد که دلیل این موضوع را میتوان ایمنی بی نظیر و عملکرد بی نقص آن دانست . راهبند های اتوماتیک گلدن گیت ,  در مقایسه با راهبند های سایر برند ها , تغیرات بسیار زیادی به خود دیده , که اکنون برخی از این ویژگی هارا مورد برسی قرار میدهیم .

 یکی از مهم ترین مزایای راهبند های جدید گلدن گیت , به کار گرفتن فناوری اتوماتیک میباشد , با وجود این فناوری ,  فرایند بالا و پایین شدن بازوی متحرک ,  با استفاده از ریموت صورت میگیرد , این ویژگی سبب راحتی و رفاه  نگهبانان و مسؤولین راهبند نسبت به گذشته شده . از دیگر خصوصیات این راهبند پارکینگ دارا بودن سنسور و سیستم های پیشرفته , برای ارتقا دادن ایمنی و عملکردی دقیق تر است .  مانند وجود دوربین های مدار بسته  بر روی راهبند , برای نظارت دقیق تر بر رفت و آمد ها  و استفاده از سیستم هایی چون سیستم ضد برخورد برای افزایش ایمنی افراد و وسایل نقلیه .ظواهر راهبند های گلدن گیت نیز در مقایسه با گذشته تغیرات زیادی کرده و با طراحی شیک و جلوه زیبای خود , مصرف کنندگان زیادی را به سوی خود جذب نموده .

 

 

 

Golden-Gate-parking-barrier