قفل برقی TSA تسا

قفل هوشمند تسا
تماس بگیرد
  • قفل هوشمند بازو با کارت و تگ
  • بازشدن قفل با ریموت ، گارانتی شرکتی
  • ضد سرقت
تماس بگیرد
منبع تغذیه ریموتی و کارتی تسا مدل 4061
1,350,000 تومان
  • قفل هوشمند بازو با کارت و تگ
  • بازشدن قفل با ریموت ، گارانتی شرکتی
  • ضد سرقت
قفل برقی بیرون بازشو تسا 7084
1,290,000 تومان
  • قفل برقی تسا 7084 مناسب برای درب های بیرون بازشو دارای 5 کلید کامپیوتری / گارانتی: یکساله
قفل برقی کارتی و ریموت تسا TSA
2,350,000 تومان
  • قفل برقی درب حیاطی با قابلیت بازکردن درب با ریموت کنترل ، تگ و کارت / گارانتی: یکساله
سوئیچ هوشمند TSA 4040 کارت و ریموت
1,000,000 تومان
  • قابلیت اتصال به انواع قفل برقی (سیزا ، یوتاب ، کاویان و....) و قفل مقابل برقی معمولی و ضد سرقت با امکان بازکردن درب از طریق ریموت ، کارت و تگ

سوئیچ هوشمند ریموتی کارتی تسا TSA 4040

 

این سیستم قابلیت نصب بر روی انواع درب های چوبی و فلزی را دارد و به عنوان کلید الکترونیکی هوشمند و ریموت کنترل مورد استفاده قرار میگیرد. سوئیچ هوشمند تسا TSA 4040 امکان نصب با انواع قفل های مقابل برقی ، ( عادی و ضد سرقت ) ، قفل هاب برقی اعم از (قفل برقی یوتاب ، قفل برقی سیزا ، قفل برقی کاویان و ...) یا لاک پشتی و زنجیری را دارد.سوئیچ هوشمند تسا TSA کارت هوشمند و ریموت کنترل قابلیت باز کردن قفل را دارند و همچنین می توان آنها را برای هر قفل به تعداد زیاد و مکرر حذف یا صادر کرد ( 300 کارت یا تگ جاسوئیچی ) و مجهز به مستر کارت برای حذف یا تعریف کارت ها و ریموت کنترل های مختلف را دارد.

 

قفل تسا

 

قفل برقی هوشمند داخل بازشو کلید کامپیوتری درب حیاط ریموتی تسا TSA


 

در بازار تعداد زیادی از قفل های برقی درب حیاط موجود است که هر کدام دارای مزایای هستند اما قفل برقی درب حیاط TSA محصولی به تمام معنی تکمیل میباشد که دارای امکانات جانبی فراوانی است. اگر نیاز به باز کردن درب حیاط بدون کلید و فقط با یک کارت یا تگ یا ریموت کنترل دارید با ما همراه باشید....قفل برقی درب حیاط کارتی و ریموتی از دو قسمت تشکیل شده است که شامل : قسمت مکانیکال و سیستم متصل به آن که فرمان مربوط به باز کردن درب را با ریموت و تگ خواهد داد تشکیل شده است. قسمت مکانیکال و بوبین آن ساخته شرکت سیزا ایتالیا است و قسمت فرماندهی آن را شرکت تسکا ساخته است. در واقع قفل حیاطی تی سا ایتالیا محصولی ترکیبی از دو برند بنام اروپایی میباشد. از قابلیت های این محصول باید به این نکته اشاره کرد که با استفاده از این قفل حیاطی کاربر قادر خواهد بود درب ورودی حیاط را با ریموت، کارت یا تگ باز کرد.

 

قفل برقی تسا