راهبند پارکینگ کامه

راهبند پارکینگ کامه 4 متری گارد GARD PX
تماس بگیرد
  • بوم 4 متریLED
  • موتور 220 ولت دارای مفصل ضد برخورد
  • گارانتی 4 ساله کامه
تماس بگیرد
راهبند ایتالیایی کامه GARD PT با بوم 4 متری و موتور Brushless
تماس بگیرد
  • بوم 4 متری با موتور 220 ولت
  • دارای مفصل ضد برخورد جهت
  • 4 ساله کامه
تماس بگیرد

 

ویژگی های فنی  راهبند با بوم 6 متری کامه مدل Gard G-2080

 

 راهبند کامه مدل Gard G-2080 را می‌توان یکی از موفق ترین برند ها درمورد راهبند پارکینگ دانست. نوآوری در متعلقات این محصول بیانگر کیفیتی است که برند کامه آن را به بازار ارائه داده است این محصول دارای طراحی و ساخت به روزی می باشد که باعث شهرت این برند ایتالیایی شده است این محصول برای معابر تا 6 متر طراحی گردیده است که قدرت فوق العاده این موتور را نشان می دهد.چراغ چشمک زن منحصر به فرد با عناصر LED، طراحی مدرن و تکنولوژی روشنایی از ویژگی های قابل ذکر این محصول به شمار می رود.راهبند کامه در مدل Gard G-2080 دارای ظاهری ساده با تکنولوژی بالا و فولاد ضد زنگ سری gard را متمایز از دیگر سری های بازار جدا ساخته است گفتنی است که این راهبند قابل استفاده در مناظق شرجی و بارانی نیز می باشد که بیشتر در مناطق شمالی کشور پر طرفدار بوده است. این راهبند کامه دارای بوم 6 متری می باشد و سرعت باز و بسته شدن آن 6 ثانیه است که با توجه به طول بلند بوم این محصول باید بدانید که کاملا استاندارد می باشد. این راهبند از برق اضطراری ups استفاده می کند که این برق اضطراری این امکان را به شما می دهد که در زمان قطعی برق نیز از این محصول استفاده کنید.

 

راهبند پارکبنگ

 

ویژگی های فنی  راهبند کامه مدل Gard G-2080

 

 راهبند کامه مدل Gard G-2080 را می‌توان یکی از موفق ترین برند ها درمورد راهبند پارکینگ دانست. نوآوری در متعلقات این محصول بیانگر کیفیتی است که برند کامه آن را به بازار ارائه داده است این محصول دارای طراحی و ساخت به روزی می باشد که باعث شهرت این برند ایتالیایی شده است این محصول برای معابر تا 4 متر طراحی گردیده است که قدرت فوق العاده این موتور را نشان می دهد.چراغ چشمک زن منحصر به فرد با عناصر LED، طراحی مدرن و تکنولوژی روشنایی از ویژگی های قابل ذکر این محصول به شمار می رود.راهبند کامه مدل Gard G-2080 دارای ظاهری ساده با تکنولوژی بالا و فولاد ضد زنگ سری gard را متمایز از دیگر سری های بازار جدا ساخته است گفتنی است که این راهبند قابل استفاده در مناظق شرجی و بارانی نیز می باشد که بیشتر در مناطق شمالی کشور پر طرفدار بوده است.این راهبند کامه دارای بوم 4 متری می باشد و سرعت باز و بسته شدن آن 6 ثانیه است که با توجه به طول بلند بوم این محصول باید بدانید که کاملا استاندارد می باشد. این راهبند از برق اضطراری ups استفاده می کند که این برق اضطراری این امکان را به شما می دهد که در زمان قطعی برق نیز از این محصول استفاده کنید.

 

راهبند پارکینگ کامه

 

 

ویژگی های فنی راهبند کامه مدل Gard G-4040

 

راهبند کامه مدل Gard G-4040  یکی از با قابلیت تری راهبند های موجود در بازار می باشد که از قابلیت های این محصول می توان به داشتن عملکردی اتوماتیک ، نو آوری در طراحی و ساخت ، دارای بوم 4 متری قابل برش ، دارای ریموت و رسیور، دارای پایه نگه دارنده فابریک ، دارای چشمی و فلاشر ، با قابلیت بوم تا شونده برای مکان هایی که با محدودیت ارتفاع سقف از جمله پارکینگ ها که میله 4 متری نمی تواند بالا برود و سقف مانع باز شدن کامل راهبند می شود.راهبند کامه مدل Gard G-4040 هم یک راهبند با ظاهری شبیه به مدل های 2080 با بون 6 و 8 متری می باشد که ظاهر ساده ای دارد و با تکنولوژی بالا و جنس فوق العاده فولاد که ضد زنگ نیز می باشد در بازار زبان زد خاص و عام شده است . جالب لست بدانید که این محصول دارای بوم 4 متری می باشد که در عرض 6 ثانیه بالا و پایین می رود که این باعث سرعت در کار پار کینگ های عمومی می شود. باید بیافزاییم که این راهبند از برق اضطراری ups استفاده می کند که این برق اضطراری این امکان را به شما می دهد که در زمان قطعی برق نیز از این محصول استفاده کنید.