راهبند پارکینگ کانه گیتس

بوم راهبند 5 متری LED دار
9٬000٬000 تومان
  • بوم راهبند 5 متری ال ای دی دار
  • ثابت و دارای نوار روشنایی
راھبند کانه گیتس گارد 600 - 24 ولت با باطری
تماس بگیرد
  • راهبند تلسکوپی 6 متری
  • دارای باطری بک آپ + پشتیبانی تا 2000 بار تردد
  • گارانتی 24 ماه شرکتی
تماس بگیرد
راهبند کانه گیتس مدل گارد آنتی کرش
تماس بگیرد
  • راهبند کانه گیتس با بوم 4 تا 6 متری
  • قابل تنظیم ضد آب و گردو غبار
  • ولتاژ 220 ولت با سیستم
تماس بگیرد
راهبند کانه گیتس فنس (حصاري) با بازوي٤٫٥ مترFENCE GUARD
تماس بگیرد
  • راهبند حصاری کانه گیت ، بوم 4.5 متری ، دارای ال ای دی ، کاملا ضد آب ، مناسب برای محیط های پر تردد
تماس بگیرد
راهبند تاشو کانه گیتس با بوم 5 متر Guard Folding 90
تماس بگیرد
  • دارای بوم 5 متری در دو طرح 90 و 180 درجه
تماس بگیرد

 

راهبند کانه گیتس 

راهبند کانه گیتس تحت لیسانس کشور فلاند بوده است و از بوم تلسکوپی قابل تنظیم از 4 الی 6 متر برخوردار است ، راهبند کانه گیتس مناسب برای محیط های مسکونی ، تجاری ، صنعتی میباشد و در تردد های بالا نیز کارایی بسیار خوبی دارد. راهبند 4 تا 6 متری کانه گیت دارای فلشر روشنایی در شب میباشد تا در زمان باز و بسته شدن با رنگ های سبز و قرمز در طول شب مسر حرکت را برای خودرو ها کاملا مشخص نماید . بدنه این راهبند کاملا ضد آب بوده است و در محیط های باز و بدون پوشش نیز امکان نصب دارد.این راهبند امکان نصب با دوربین پلاک خوان ، سیستم های RFIF ، انواع نرم افزار های پارکینگی را دارد.

 

 


    
 

تنوع در محصولات راهبند کانه گیتس

 

امروزه راهبند های کانه گیتس با مکانیزم الکترومکانیکی در بازار موجود شده اند و بسیار ایده آل برای مصارف مسكونی ، تجاری و کارخانه ها یا کنترل تردد خیابان به پارکینگ ها و مناطق ترانزیت و راه آهن می باشند. در واقع در ابتدا کمپانی کانه گیتس نیاز کاربران مصرف کننده را شناسایی کرده و سپس در راستای برطرف کردن آن ها قدم برداشته است که البته موفق نیز بوده است. لازم به ذکر است که این راهبند متناسب با تکنولوژی روز دنیا طراحی شده و نصب سیستم های کنترل تردد مانند دوربین پلاك خوان و اثرانگشت و غیره بر روی آن قابل اجرا می باشد. در واقع تا به امروز راهبند های کانه گیتس در انواع مختلف حصاری، با بوم تاشونده، گارد و یا گارد آنتی کرش تولید و روانه بازار شده اند و امید است تا با پیشرفت تیم تحقیق وتوسعه این کمپانی تنوع بیش تری را نیز شاهد باشیم.


راهبند کانه گیت  کانه گیت

 

آشنایی با راهبند های فلاندی کانه گیتس

راهبند های الكترو مكانیكی کانه گیتس ، ایده آل برای مصارف مسكونی ، تجاری و کارخانه برای کنترل تردد خیابان به پارکینگ ها و مناطق ترانزیت و راه آهن ، قابل اجرا برای هر نوع موقعیت با نیاز های متفاوت ، طراحی برجسته ، مناسب با ساختار معماری مدرن، این دستگاه در چهار مدل مدل گارد 600 با بازو آلومینیوم قابل تنظیم از 3 تا 6 متر، مدل حصار (فنس) با بازو آلومینیوم 4.5 متر ، مدل گارد تاشو 90 درجه با بازو آلومینیوم 5 متری ، مدل گارد آنتی کرش (ضد لح) با بازوی آلومینیوم رها شونده 3 تا 6 متر ، نسبت به نیار مصرف کننده نصب و اجرا خواهد شد. بدنه دستگاه و الكترو موتور و تمامی ملزومات مشترك بوده و فقط بازو (اهرم آلومینیومی) تغییر خواهد داشت.بدنه دستگاه از ورق فلزی بوده و با پوشش دهی رنگ پودری الكترو استاتیك براق و شفافت میباشد. نكات مهم برای راه اندازی دستگاه در کاتالوگ نصب توضیح داده شده است ، میتوانید آن را ملاحظه نمایید. نصب سنسور خطی و یا اجرای حلقه ایمنی زمین توصیه میگردد. بر روی بدنه دستگاه 6 عدد چراغ LED میباشد که با منطق چراغ راهنمایی و رانندگی چراغ قرمز،سبز،نارنجی طراحی شده است برای دیده شدن حداقل موقعیت ورودی در زمان تاریكی شب ، و چراغ 5 متری برای بازوی آلومینیومی نیز از همین منطق تبعیت مینمایید.