جک پارکینگی لنسر Lancer

جک پارکینگی لنسر Lancer
11٬500٬000 تومان
  • جک برقی لنسربا توان جابجایی هر لنگه 400 کیلوگرم و طول هر لنگه درب تا 4 متر، پرقدرت با توان و کارایی بسیار بالا
11٬500٬000 تومان
افزودن به سبد خرید

جک پارکینگ لنسر

 

جک پارکینگ لنسر یکی از بهترین و پر قدرت ترین جک های شفت بلند ( بازو بلند ) ایرانی میباشد که بعد از تجربه موفق جک پارکینگی یال شفت کوتاه و بلند که با نام های ایکس 1 و2 در بازار عرضه شد ، تولید شده و مناسب برای محیط های بسیار پر تردد مسکونی و تجاری، اداری میباشد. تفاوت لنسر 500 و 400 در طول بازوی آن ها می باشد و در قدرت موتور برابر هستند. آنچه در نگاه اول مشخص جک بازویی لنسر 500 مشکی رنگ بوده و نسبت به تمام جک های الکترومکانیکی ایرانی دارای بازویی بلندتر است.

 

 

automatic-door-lancer-400    

 

 

استفاده از رنگ مشکی در جک پارکینگ به دلیل مقاومت نوع رنگ استفاده شده در برابر نور و گرما در فصول گرم و بارندگی و رطوبت در زمستان و پاییز است . جک لنسر فابلیت نصب در محیط های مرطوب  و فضای باز را دارد چرا که کاملا پلمپ بوده و از نفوذ آب و گرد غبار در امان است. در بحث فنی جک جک لنسر 500 باید اشاره به موفقیت مدل های 400 این جک گفت که با استقبال خوبی در بازار مواجه شده است ، لنسر 500 برای درب های سنگین و عریض طراحی شده است که عوما برای محیط های مسکونی یا صنعتی نصب میشود و کاملا بی صدا بوده و دارای عملکرد نرم و یکدستی است که در کمترین زمان ممکن درب ورودی پارکینگ را باز و بسته میکند .

 

 

 

    

توضیحات تخصصی بازوها

 

قدرت هر بازوی جک لنسر 500 برای جابجایی 400 کیلو گرم میباشد ، و هر لنگه 4 متر درب را پشتیبانی میکند . در نتیجه جک بازویی شفت بلند جک لنسر 500 قادر است درب پارکینگی تا 8 متر عرض و 1000 کیلو گرم را جابجا کند. استفاده از برد مدار فرمان تایمینگ سبب شده تا لبه دو درب ورودی در لحظه دقیق به هم برسند ودیگر با هم برخورد محکم نداشته باشند تا از ایجاد سر و صدا جلوگیری شود ( البته استفاده از قفل برقی برای تمامی جک های پارکینگی ایرانی وخارجی توصیه میشود ). برد ریموت های جک یال بین 35 الی 50 متر بوده که در محیط های مختلف بنا به داشتن فضای باز و نبودن امواج افزایش و کاه شداده میشود.