راهبند پارکینگی فادینی

راهبند خودرویی فادینی مدل BAYT 980 - بوم 4 متری
تماس بگیرد
  • راهبند فادینی با بوم 4 متری،سیستم هیدرولیک تردد نامحدود، ساخت ایتالیا
تماس بگیرد
راهبند خودرویی فادینی مدل BAYT 980 - بوم 6 متری
تماس بگیرد
  • راهبند فادینی با بوم قابل تنظبم 3 تا 6 متری،سیستم هیدرولیک تردد نامحدود، ساخت ایتالیا
تماس بگیرد

راهبند پارکینگ فادینی

 

یکی از بنام ترین شرکت های تولید کننده راهبند های خودرویی اتوماتیک که در تولید محصولات خود از بروزترین تکنولوژی ها بهره برده است، راهبند پارکینگ فادینی  خود را بر مبنای سیستم عملکرد هیدرولیک طراحی و روانه بازار می کند. سیستم های راهبند اتوماتیک فادینی یکی از قابل اعتماد ترین گذینه هایی است که با تردد نامحدود خود بوم قابل تنظیم 3 تا 6 متری می تواند رضایت مشتریان خود بهراه داشته باشد.با انتخاب انواع محصولات تولید شده توسط فادینی ایتالیا در ابتدا کیفیت را انتخاب کرده اید. این محصولات دارای خصوصیات منحصر به فردی هستند که همگی برای سهولت کار برای کاربر فراهم آمده اند. این ویژگی ها می توانند بر قیمت راهبند فادینی موثر باشند:

 

 

  • مهندسی حرفه ای، گسترش محصولاتی مقاوم و تولیداتی بر پایه حرفه ای ترین تکنولوژی ها، عناوین اطمینان بخشی در زمینه امنیت هستند.
  • هر مرحله کاری و هر بخش الکترونیکی به دقت در چرخه تولید که شامل مراحل ساخت، مونتاژ و تست می شود، کنترل می گردند.
  • تطبیق پذیری بالای بخش نصب، قابلیت اطمینان فراوان و عملکرد نرم و بی صدا، ویژگی هایی هستند که این برند را به عنوان پیشگام در صنعت تردد اتوماتیک معرفی نموده است.

 

 

راهبند فادینی  

 

راهبند اهرمی یا راهبند پارکینگ فادینی از یک ستون و یک اهرم تشکیل شده است. این ستون به طول یک متر بر روی زمین نصب شده و اهرم یا بوم آن می تواند اندازه ای بین 2-8 متر داشته باشد که متداول ترین فرم راهبند است. نصب این Barrier به خاطر بلند بودن طول اهرم که ممکن است تحت تنش پیچشی قرار گیرد، باید با دقت فراوان صورت گیرد.

 

راهنمایی کامل خرید 

شما مشتریان عزیز میتوانید با تماس با بخش فروش قیمت انواع جک پارکینگ از فروشگاه آرتادر آگاه شوید و انواع مدل های جک بازویی ، جک ریلی ، کرکه برقی ،دوربین مدار بسته ، راهبند پارکینگ و .... را به روز با قیمت مناسب داشته باشید .