راھبند کانه گیتس گارد 600 - 24 ولت با باطری

Kone Gates Guard-B600

 • راهبند تلسکوپی 6 متری
 • دارای باطری بک آپ + پشتیبانی تا 2000 بار تردد
 • گارانتی 24 ماه شرکتی

ارسال فوری

تماس بگیرید

تحویل سریع

تحویل سریع کالا برای کلیه سفارشات بیش

۷ روز ضمانت بازگشت

در صورت نارضایتی به هر دلیلی می توانید محصول را بازگردانید

پشتیبانی ۲۴ ساعته

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، با ما در تماس باشید

پرداخت آنلاین ایمن

محصولات مدنظر خود را با خیال آسوده به صورت آنلاین خریداری کنید

راھبند اھرمي با بازوي تلسكوپي کانه گیتس 4 تا 6 متر گارد B600

راهبند کانه گیتس تحت لیسانس کشور فلاند بوده است و از بوم تلسکوپی قابل تنظیم از 4 الی 6 متر برخوردار است ، راهبند پارکینگ کانه گیتس مناسب برای محیط های مسکونی ، تجاری ، صنعتی میباشد و در تردد های بالا نیز کارایی بسیار خوبی دارد. راهبند 4 تا 6 متری کانه گیت دارای فلشر روشنایی در شب میباشد تا در زمان باز و بسته شدن با رنگ های سبز و قرمز در طول شب مسر حرکت را برای خودرو ها کاملا مشخص نماید . بدنه این راهبند کاملا ضد آب بوده است و در محیط های باز و بدون پوشش نیز امکان نصب دارد.این راهبند امکان نصب با دوربین پلاک خوان ، سیستم های RFIF ، انواع نرم افزار های پارکینگی را دارد.


 

 

 

24 ولت دائم کار - باطری دار 

 

راهبند پارکینگ کانه گیتس تنها راهیند پارکینگی میباشد که دارای باطری پشتیبان بوده تا در زمان قطعی برق بتوانید آن را باز و بسته نمایید ، این راهبن دارای تردد بسیار بالا تا 2000 بار در روز میباشد در تصویر زیر نحوه بستن برد آن را توضیح داده ایم .

 

راهبند کانه گیتس 

 


 

 

 

آشنایی با راهبند های فلاندی کانه گیتس

راهبند های الكترو مكانیكی کانه گیتس ، ایده آل برای مصارف مسكونی ، تجاری و کارخانه برای کنترل تردد خیابان به پارکینگ ها و مناطق ترانزیت و راه آهن ، قابل اجرا برای هر نوع موقعیت با نیاز های متفاوت ، طراحی برجسته ، مناسب با ساختار معماری مدرن، این دستگاه در چهار مدل مدل گارد 600 با بازو آلومینیوم قابل تنظیم از 3 تا 6 متر، مدل حصار (فنس) با بازو آلومینیوم 4.5 متر ، مدل گارد تاشو 90 درجه با بازو آلومینیوم 5 متری ، مدل گارد آنتی کرش (ضد لح) با بازوی آلومینیوم رها شونده 3 تا 6 متر ، نسبت به نیار مصرف کننده نصب و اجرا خواهد شد. بدنه دستگاه و الكترو موتور و تمامی ملزومات مشترك بوده و فقط بازو (اهرم آلومینیومی) تغییر خواهد داشت.بدنه دستگاه از ورق فلزی بوده و با پوشش دهی رنگ پودری الكترو استاتیك براق و شفافت میباشد. نكات مهم برای راه اندازی دستگاه در کاتالوگ نصب توضیح داده شده است ، میتوانید آن را ملاحظه نمایید. نصب سنسور خطی و یا اجرای حلقه ایمنی زمین توصیه میگردد. بر روی بدنه دستگاه 6 عدد چراغ LED میباشد که با منطق چراغ راهنمایی و رانندگی چراغ قرمز،سبز،نارنجی طراحی شده است برای دیده شدن حداقل موقعیت ورودی در زمان تاریكی شب ، و چراغ 5 متری برای بازوی آلومینیومی نیز از همین منطق تبعیت مینمایید.

 

 

     

 

خلاصه قابلیت های فنی راهبند Kone Gates Guard-B600

 • موتور برقی24 ولت
 • بوم  4 تا 6 متری
 • دارای باطری بک آپ
 • بدنه کاملا ضد آب و گرد غبار
 • دارای اهرم خلاص کن
 • دارای فلشر
 • زاویه عملکرد 90 درجه
 • مناسب برای محیط های اداری ، مسکونی
 • زمان عملکرد 6 ثانیه
 • ضمانت 2 سال
 • ساخت فندلاند

 

 

راهبند الکترومکانیکی با عملکرد بسیار بالا

سیستم کارکرد راھبند اتوماتیک گارد B600 گانه گیت با بوم تلسکوپی 4 تا 6 متری به صورت الکترومکانیک انجام می گیرد ، این راهبند فلاندی با حرکت آرام و بی صدای بوم و همین طور امکان کنترل از راه دور به وسیله ریموت، می تواند گزینه ای مناسب برای خرید باشد. شما می توانید تعداد بسیار بالایی ریموت را برای این راهبند اتوماتیک تعریف و شناسایی کنید، همینطور امکان حذف این ریموت ها نیز به سادگی امکان پذیر است. حرکت بوم این راهبند تنها 6 ثانیه به طول می انجامد. قدرت موتور این راهبند 90W و گشتاور چرخش موتور آن 2800 دور در دقیقه است. همچنین به واسطه دارا بودن سیستم خلاص کن می توان از این راهبند در مواقع قطعی برق نیز استفاده کرد.

 

 

 

کانه گیتس 

 

 

راهبند کانه گیتس گارد B600

پک راهبند گارد B600 کانه گیتس یکی از کاملترین پک های راهبند موجود در بازار است که تمامی متعلقات لازم را همراه خود دارد و یکی از مهمترین متعلقات همراه راهبند کی سوئیچ وایرلس نگهبانی است که در برندهای مشابه وجود ندارد.راهبند اهرمی با بازوی خم شونده 5 متری شامل : كابین چراغ دار، مفصل خم شونده و نوار چراغ LED قرمز و سبز، یک عدد كي سوئیچ رومیزي وایرلس نگهباني ، دو عدد ریموت ، پایه مقابل بازو ،استیكر میباشد.

 

نصب در محیط های نا هموار و خاکی

 

راهبند اتوماتیک 4 تا 6 متر کانه گیت برای نصب در محیط های ناهموار و خاکی نیازمند خرید یک بیس پلیت اضافی هستید که در زمان نصب بدنه اصلی به صورت کامل فیکس شود .

 

قابلیت نصب با دوربین پلاک خوان

 

پلاک خودرو یک شناسه حقوقی معتبر و یکتا از هویت خودرو است که در سامانه پلاک خوان مبنای تشخیص اصالت خودرو بر اساس آن صورت می پذیرد و با ثبت تصویر ورود و خروج خودرو به پارکینگ، مستند می شود. لذا به نسبت کارت که قابلیت انتقال از یک راننده به راننده دیگر را دارد از مزیت های زیر برخوردار خواهد بود. تهیه گزارش از ورودی و خروج یک خودروی خاص بر مبنای فیلترهای متخلف (زمان، درب ورود و ...) که مورد استفاده در موارد امنیتی می باشد. گزارش میزان تردد هر خودرو به منظور شناسایی مشتریان و مشخص بودن تمامی خودروهای داخل پارکینگ در هر لحظه که در صورت بروز مشکل امنیتی (دزدی و ...) لیست ارزشمندی است.نمایش عکس ورود، هنگام خروج برای خودروهای پارکینگ تجاری به جهت جلوگیری از جابجایی خودروها ونمایش عکس استاندارد خودرو یا عکس پرسنلی راننده هنگام ورود برای خودروهای پارکینگ اداری و همچنینمشخص کردن خودروهایی که مدت زمان زیادی است در پارکینگ مانده اند.

 

 

 

 

امکان نصب با انواع سیستم های RFID

 

برای استفاده از این سیستم در ابتدا باید بر روی هر کدام از خودرو ها یک «تگ» نصب گردد. این تگ همانند یک برچسب کوچک بر روی شیشه جلوی ماشین قرار می گیرد. این تگ RFID برای هر خودرو دارای یک کدِ تعریف شده و مخصوص به خود است. از طرفی در قسمت ورودی ساختمان، آنتن و کنترلر قرار می گیرند. با نزدیک شدن اتومبیل به درب ساختمان و خوانده شدن تگِ قرار گرفته بر روی آن توسط Reader خودرو شناسایی شده و درب پارکینگ باز خواهد شد. در تصویر زیر می توانید کنترلر را مشاهده نمایید.در نظر داشته باشید برای خروج اتومبیل ها از ساختمان نیز می توانید از همین سیستم استفاده کنید؛ یعنی با شناسایی کارت RFID مخصوص هر خودرو، درب ورودی باز گردد. اما می توان برای صرفه جویی در هزینه ها، از «لوپ خروجی» استفاده کرد. کارکرد این لوپ همانند درب های اتوماتیک است، به این ترتیب که یک حسگر در زمین قرار می گیرد و با نزدیک شدن خودرو به آن و تشخیص وزن، درب ورودی ساختمان برای تردد باز خواهد شد. استفاده از لوپ خروجی می تواند چهار تا پنج برابر در کاهش هزینه ها موثر باشد.


 

مشخصات کالا

 

 

 

 

 

نوع و مدل راهبند

راهبند اهرمی Kone Gates Guard B600

طول بازو (بوم) بوم قابل تنظبم 4 تا 6 متری
سرعت حرکت بازو 6 ثانیه
عملکرد سیستم الکترومکانیک
ولتاژ ورودی موتور راهبند 24 ولت
قابلیت نصب (برق اضطراری) دارد
قابلیت نصب چشمی و فلاشر دارد
تعداد کارکرد روزانه 2000 بار
قابلیت شکست بازو دارد
قابلیت توقف در برابر مانع در صورت نصب چشمی فتوسل
قابلیت ترمزگیری دارد
قابلیت ضد آب و گردوغبار دارد
قابلیت فرمان از روی ریموت یا کارت خوان دارد
قابلیت تنطیم ارتفاع بوم دارد

 

 

 

گارانتی بلند مدت شرکتی

تمامی راهبند های تولید شده در کمپانی فلاندی کانه گیتس دارای  گارانتی معتبر 2 ساله (24 ماه از تاریخ فروش) و خدمات 10 ساله پس از فروش میباشد. خرید راهبند کانه گیت گارد 600 با توجه به ویژگی ها و مزیت های این مدل و با توجه به بوم قابل تنظیم 4 تا 6 متری LED دار یک انتخاب قابل اعتماد برای نصب راهبند در مجتمع های مسکونی و پارکینگ ها و ... میباشد.

 

راهنمایی کامل خرید

شما مشتریان عزیز میتوانید با تماس با بخش فروش قیمت انواع جک پارکینگ از فروشگاه آرتادر آگاه شوید و انواع مدل های جک بازویی ، جک ریلی ، کرکه برقی ،دوربین مدار بسته ، راهبند پارکینگ و .... را به روز با قیمت مناسب داشته باشید .