جک اتوماتیک فادینی مدل NUPI 66

Fadini NUPI 66

 • جک پارکینگی هیدرولیک بازویی فادینی مدل ناپی 66

ارسال فوری

تعداد:
500,000 تومان تخفیف
38,000,000
37,500,000
تومان

تحویل سریع و رایگان

تحویل رایگان کالا برای کلیه سفارشات بیش از 1/500/000 هزار تومان

۷ روز ضمانت بازگشت

در صورت نارضایتی به هر دلیلی می توانید محصول را بازگردانید

پشتیبانی ۲۴ ساعته

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، با ما در تماس باشید

پرداخت آنلاین ایمن

محصولات مدنظر خود را با خیال آسوده به صورت آنلاین خریداری کنید

جک پارکینگی مناسب برای ترددهای بالا فادینی NUPI 66

 

 

آیا می توان جک های هیدرولیکی پارکینگی را به جک های الکترومکانیکی ترجیح داد؟ آیا جک های الکترومکانیکی می توانند با جک های هیدرولیکی به رقابت بپردازند. پاسخ روشن است. اگر قیمت جک مورد نظرتان برایتان اهمیت چندانی ندارد و تنها به کیفیت بالای محصولاتان فکر می کنید و خواهان جکی با عملکرد بی نقص هستید، تردید نکنید و جک های هیدرولیکی را انتخاب کنید.

 

 

ویژگی های برجسته ی درب پارکینگی اتوماتیک ناپی 66 فادینی:

 • دارای موتور هیدرولیکی پیشرفته
 • دارای محافظ آلومینیومی آدونیزه شده
 • دارای کلید خلاص در مواقع ضروری
 • دارای تردد نا محدود
 • تحمل وزن 400 کیلوگرمی در هر درب
 • تحمل طول درب 2 متری در هر لنگه

 

درب اتوماتیک  

 

 

آشنایی کوتاه با جک اتوماتیک پارکینگی فادینی مدل NUPPI66:

آیا می توان جک های هیدرولیکی پارکینگی را به جک های الکترومکانیکی ترجیح داد؟ آیا جک های الکترومکانیکی می توانند با جک های هیدرولیکی به رقابت بپردازند. پاسخ روشن است. اگر قیمت جک مورد نظرتان برایتان اهمیت چندانی ندارد و تنها به کیفیت بالای محصولاتان فکر می کنید و خواهان جکی با عملکرد بی نقص هستید، تردید نکنید و جک های هیدرولیکی را انتخاب کنید.

جک اتوماتیک هیدرولیکی فادینی مدل NUPPI66 هم یکی از همین هاست. جکی هیدرولیکی ست از کمپانی فادینی که دقیقا عملکردی بی نقص دارد و می تواند تا سال ها بدون هیچ ایرادی عمل کند.

 

 

 

مشخصات فنی جک هیدرولیکی فادینی مدل NUPPI66

 

سیستم هیدرولیکی NUPPI66

نحوه ی عملکرد این نوع سیستم بر خلاف سیستم الکترومکانیکی به صورت  فشار بر روغن است. به این صورت که نیرویی فراوان به روغن وارد می شود و طی چند مرحله این فشار وارده باعث به حرکت در آمدن پیستون ها و در نهایت درب ها می شود.مزیت این نوع درب ها نسبت به درب های الکترومکانیکی که به صورت گیربکسی و به کمک چرخ دنده ها کارمی کنند، در این است که، اسطهلاک بسیار کم تری دارند و البته قدرت زیادی هم تولید می کنند. همچنین دوام و کیفیت عمکردی آن ها مزیت دیگر آن ها به شمار می آید.

 

قدرت فادینی NUPPI66

اگر چه جک پارکینگی فادینی مدل NUPPI66 ضعیف ترین جک کمپانی فادینی به شمار می آید، اما با این حال دارای توان و قدرت قابل ملاحظه ایست. چرا که این حجم قدرت در قیاس با دیگر محصولات فادینی کم به شمار می آید. در صورتی که این جک در قیاس با محصولات برندهای دیگر جکی با قدرت مناسب محسوب می شود. به هر حال این جک می تواند درب های با طول دو متر و وزن 400 کیلو گرم را در هر لنگه جابجا کند. 

 

جک هیدرولیک درب پارکینگ  

 

 

توانایی ها و امکانات جک هیدرولیک فادینی NUPI66

 

جک اتوماتیک برقی FADINI NUPI66 هم به مانند همه ی جک های هیدرولیکی دارای ترددی نا محدود است و گزینه ای بسیار مناسب برای آپارتمان های شلوغ می باشد. همچنین این جک که از مدار فرمانی هوشمند بهره می برد، می تواند در برابر موانع توقف کند تا از خسارات احتمالی برخورد درب با وسایل نقلیه جلوگیری کند.گذشته از تمام این ها درب پارکینگی بازویی فادینی nuppi66 فادینی پوسته ای از جنس آلومینیوم آنودایز شده دارد تا علاوه بر ظاهر زیبایش دارای مقاومت و استحکام قابل توجهی باشد.


جک پارکینگی هیدرولیک پارکینگ 

ویژگی های درب اتوماتیک پارکینگی فادینی مدل ناپی66

 

اگر چه جک کنترلی فادینی  ناپی 66 جکی گران به حساب می آید. اما در واقع با عملکرد و کیفیت بسیار خوبی که از خود ارائه می دهد جکی گران محسوب نخواهد شد. چرا که این محصول از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است و تا سال ها دردسری برای کابران ایجاد نمی کند و نیاز چندانی به سرویس و نگهداری ندارد.

 

نقاط قوت:

 • کارکرد آرام و کم سر وصدا
 • عمر و دوام بالا
 • زاویه بازشوندگی 110 درجه ای
 • مجهز به قفل برقی

نقاط ضعف:

 • عدم دو زمانه بودن
 • عدم پشتیبانی از برق اضطراری

 

 

 × می تونم کمکتون کنم؟