جک ریلی پروتکو موور Mover 15

proteco-mover-15

  • پروتکو موور 15 ساخت ایتالیا، دارای 4 متر دنده شانه ای، قدرت جابجایی موتو 1500 کیلوگرم، کارکرد آرام و بی صدا

ارسال فوری

تماس بگیرید

تحویل سریع

تحویل سریع کالا برای کلیه سفارشات بیش

۷ روز ضمانت بازگشت

در صورت نارضایتی به هر دلیلی می توانید محصول را بازگردانید

پشتیبانی ۲۴ ساعته

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، با ما در تماس باشید

پرداخت آنلاین ایمن

محصولات مدنظر خود را با خیال آسوده به صورت آنلاین خریداری کنید

درب ریلی  پروتکو موور 15 (Proteco Mover15)

 

 

جک ریلی 1500 پروتکو قابلیت جابجایی درب هایی تا 1500 کیلوگرم را دارد و قدرت باز کردن 8.5 متر در دقیقه را دارد. موتور و گیربکس این جک ریلی در هنگام کارکرد بسیار بی صدا می باشد. از این جهت می توان موتور درب اتوماتیک ریلی پروتکو موور 1500 را در ساختمانهای جنوبی که مسقف هستند و صدا در آن میپیچد نصب نمود. محل کلید خلاص کن در کناره موتور روی دستگاه قرار دارد که جهت آزاد کردن موتور برای مواقعی می باشد که برق به صورت موقت قطع شده یا مشکلی در سیستم به وجود آمده است. در آن صورت با گذاشتن آلن مخصوص و گردش 180 درجه ای آن می توان درب را به صورت دستی باز و بسته نمود. روی موتور یک میکروسوئیچ مکانیکی کار شده است تا با نصب حد ابتدایی و انتهایی روی ریل ها، کارکرد موتور بر روی ریل محدود گردد.

 

 

 

 

 

برند پروتکو چند مدل سیستم درب اتوماتیک ریلی معرفی نموده که مدلهای خانواده موور MOVER شناخته شده ترین نوع این برند هستند. ظاهر خوب ، کارایی بالا ، قیمت مناسب و قدرت فراتر از انتظار ، MOVER را به مدلی شناخته شده در بازار ایران تبدیل کرده است.موتور MOVER 15 همانطور که از اسمش پیداست مناسب دربهایی تا 1500 کیلوگرم وزن است و آن را می توان در تمام اماکنی که درب پارکینگ شان زیر 1500 کیلوگرم است نصب کرد. این قدرت مناسب اکثر دربهای پارکینگی خانگی می باشد که در ایران کار می شود.موتور و گیربکس این دستگاه در هنگام کارکرد بسیار بی صدا می باشد. از این جهت می توان موتور درب اتوماتیک پروتکو موور 1500 را در ساختمانهای جنوبی که مسقف هستند و صدا در آن میپیچد نصب نمود.محل کلید خلاص کن در کناره موتور روی دستگاه قرار دارد که جهت آزاد کردن موتور برای مواقعی می باشد که برق به صورت موقت قطع شده یا مشکلی در سیستم به وجود آمده است. در آن صورت با گذاشتن آلن مخصوص و گردش 180 درجه ای آن می توان درب را به صورت دستی باز و بسته نمود. روی موتور یک میکروسوئیچ مکانیکی کار شده است تا با نصب حد ابتدایی و انتهایی روی ریل ها، کارکرد موتور بر روی ریل محدود گردد.

 

 

 

 

جک ریلی پروتکو

 

توانایی فنی درب ریلی  پروتکو موور 15 (Proteco Mover15)

 

جک درب کشویی پروتکو موور 15 (Proteco Mover15)قابلیت جابجایی درب هایی با عرض 8 متر و حداکثر توان جابجایی تا 1500 کیلو گرم مناسب یرای جابجایی درب های صنعتی و پارکینگی بزرگ میباشد. از مزایای اصلی جک کشویی پروتکو موور 15 (Proteco Mover15)داشتن حرکتی نرم و بیصدا میباشد ، نداشتن صدا در زمان باز بسته شدن نشانگر قدرت مناسب موتور جک ریلی پروتکو 1500 میباشد که با توجه به نصب اصولی بر طول عمر مفید این جک ریلی اتوماتیک می افزاید.

 

جک کشویی پروتکو

 

  • جک درب پارکینگ پروتکو mover 15
  • دارای قدرت موتور 1.5 تن
  • دارای مکانیزم ریلی
  • دارای استاندارد جهانی IP
  • دارای سیستم برنامه دهی قوی
  • کارکرد آرام و بی صدا
  • گارانتی 24 ماهه