جک بازویی راجر (Roger)

gate-Roger

  • جک بازویی راجر قادر است درب هایی به وزن حداکثر هرلنگه 250 کیلوگرم را جابجا کند

ارسال فوری

تماس بگیرید

تحویل سریع

تحویل سریع کالا برای کلیه سفارشات بیش

۷ روز ضمانت بازگشت

در صورت نارضایتی به هر دلیلی می توانید محصول را بازگردانید

پشتیبانی ۲۴ ساعته

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، با ما در تماس باشید

پرداخت آنلاین ایمن

محصولات مدنظر خود را با خیال آسوده به صورت آنلاین خریداری کنید

جک بازویی راجر (Roger)

جک بازویی که قرار است معرفی نماییم با نام راجر مدل R20 معروف است. کارخانه تولید کننده این نوع در کشور ایتالیا مشتقر می باشد و توانسته در حوزه تولید درب های اتوماتیک پیشرفته خوبی داشته باشد. محصولات این کمپانی شامل جک های ریلی ، بازویی، راهبند و کرکره برقی است.این مدل از جک بازویی مناسب برای درب هایی با طول هر لنگه حداکثر 2 متر است. با توجه به اینکه اکثر درب های خانه با این متراژ ساخت می شوند،

 

gate-Roger

استفاده از جک بازویی راجر بسیار معمول شده است. البته باید توجه داشت اکثر جک های هم رده راجر از همین استاندارد پیروی می کنند.جک بازویی راجر قادر است درب هایی به وزن حداکثر هرلنگه 250 کیلوگرم را جابجا کند. در واقع با داشتن قدرت موتور بسیار بالایی این جک بازویی دارد، امکان استفاده از آن برای اکثر درب های سنگین و نیمه سنگین وجود دارد.مزیت قابل توجهی که در این جک بازویی وجود دارد این است که در هنگام بسته شدن درب، سرعت جک کند می شود تا از آسیب رسانده به درب و خود جک جلوگیری شود. راجر با داشتن موتور 2 سرعته بسیار مناسب درب هایی است که با کیفیت بالا ساخته شده اند. قابلیت 2 سرعته بودن در جک های بازویی درب پارکینگی بسیار مهم است.قابلیت بعدی که این جک بازویی دارد، امکان تشخیص مانع با استفاده از چشمی می باشد. هنگام بسته شدن درب گاهی اوقات ممکن است فردی یا خودرویی میان درب قرار گیرد. در این صورت جک بازویی راجر وجود مانع را با استفاده از چشمی هایی که دارد تشخیص داده و عمل بسته شدن متوقف می شود.جک پارکینگی راجر قابلیت نصب قفل برقی را دارد. اکثر مشتریان برای امنیت بیشتر هنگام نصب، اقدام به نصب قفل برقی می کنند که این نوع قابل ست شده با جک بازویی می باشد.

 

gate-Roger

 

زمان باز و بسته شدن این قابل تنظمی می باشد. زمان آن را می شود از 0 تا 99 ثانیه تنظیم کرد. البته بسته به نوع کاربری که قرار است از آن استفاده کند این زمان متغیر است. راجر با برد فرمان هوشمندی که دارد می تواند اکثر نیازهای کاربران را برآورده کند. قابلیت جالبی که در مدار فرمان این نوع جک وجود دارد این است که دارای فرمان حرکت تک لنگه و دولنگه می باشد. بدین معنی که شما می توانید با تنظیماتی که در مدار فرمان انجام می دهید فقط حرکت یک لنگه را داشته باشید.