جک تیتان 400

mpc-titan400

برند: جک پارکینگ BETA    
 • جک پارکنیگی دو لنگه تیتان با موتور ایتالیایی گارانتی یک ساله شرکت بتا و خدمات پس از فروش 10 ساله

ارسال فوری

تعداد:
17٬500٬000
تومان

تحویل سریع

تحویل سریع کالا برای کلیه سفارشات بیش

۷ روز ضمانت بازگشت

در صورت نارضایتی به هر دلیلی می توانید محصول را بازگردانید

پشتیبانی ۲۴ ساعته

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، با ما در تماس باشید

پرداخت آنلاین ایمن

محصولات مدنظر خود را با خیال آسوده به صورت آنلاین خریداری کنید

جک تیتان 400

نقد و بررسی تخصصی کالا

کمپانی ایتالیای MPC دارای تنوع تولیدات در زمینه انواع جک های درب پارکینگی میباشد ، جک بازویی تیتان 400 یکی از این محصولات میباشد . طراحی ظاهری آن دارای مدل های مشابه ای است که در مدل های ایرانی و ایتالیایی میباشد که این شباهت تنها از نظر شکل ظاهری میباشد و قابلیت های فنی استفاده شده در این جک پارکینگی ایتالیایی  به شرح زیر میباشد .

 

جک تیتان 400

 

قابلیت های فنی ویژه

قدرت بازو ها

جک تیتان 400 دارای دو بازو برای درب های سمت چپ و راست میباشد ، هر کدام از این بازو ها قابلیت جابجایی درب هایی تا 400 کیلو گرم و عرض 4 متر را دارد . در مجموع هر لنگه درب TITAN 400 امکان حمل درب هایی تا 800 کیلو گرم و 8 متر عرض درب را دارد .

 

قابلیت نصب در تمامی شرایط اقلیمی

اصولا جک های پارکینگی در محیط های باز و سرپو شیده  را دارند ، اما در جک تیتان بنا به استفاده از IP55 این امکان را فراهم ساخته است تا در تمامی شرایط اقلیمی ( مرطوب ، با گرد غبار ، خشک ) کارایی داشته باشد و بدون نیاز به حفاظ و پوشش به راحتی دارای کارایی مطلوبی باشد.

 

استفاده به صورت داخل و بیرون بازشو

از بزرگترین امتیازات جک پارکینگی تیتان 400 Titan قابلیت باز شدن درب رو بداخل و رو به بیرون میباشد . در بعضی از پارکینگ ها به علت محدودیت در فضا پارکینگ مجبور به باز شدن درب به بیرون میباشید از این رو با نصب این جک ایتالیایی قادر هستید حتی درب هایی که رو به کوچه باز میشوند نیز استفاده کنید .

 

جک تیتان 400

 

باز شدن درب تک لنگه و بیشتر از 110 درجه

تمامی جک های پارکینگی قابلیت باز شدن تا 90 درجه را دارد ، اما در مدل های محدودی این امکان فراهم شده تا بیشتر از 90 درجه باز شود . در جک الکترومکانیکی تیتان 400 شما قادر خواهید بود تا 110 درجه درب راب از کنید تا اتومبیل ها به راحتی وارد پارکینگ بشوند . به علت وجود محدودیت در بعضی از فضا های کناری جک درب ( در منازل مسکونی با دو ورودی پارکینگ طبقاتی ) نیاز است درب بیشتر از 90 درجه باز شود تا اتومبیل به راحتی وارد در ورودی پارکینگ بشود از این رو توصیه به استفاده از جک MPC TITAN400  میباشد .

 

فلاشر اعلام خطر

فلاشر یکی از اجزای موجود در بسته جک پارکینگی تیتان 400 میباشد ، این قطعه در زمان نصب در بیرون درب ( داخل کوچه ) نصب میشود تا در زمان باز شدن درب با روشن شدن و چشمک زدن به اتومبیل های در حال حرکت در کوچه اعلام کند که اتومبیلی در حال بیرون آمدن از درب پارکینگ میباشد ( این قابلیت بیشتر در تارکی هوا کارایی دارد)

 

چشمی های فوتوسل

چشم درب اتوماتیک و یا فتوسل برای درب پارکینگی در یک نقطه ی مستقیم قرار میگیرد و با استفاده از مادون قرمز عمل میکند به فرض مثال زمانی که درب در حال بسته شدن است اگر کودکی از درب بخواهید عبور کند عملیات ترمز گیری انجام میشود تا درب با فرد در حال تردد برخورد نداشته باشد .

 

جک تیتان 400

 

ریموت فابریک برد بلند

این ریموت در دو مدل ۲ کانال و ۴ کانال طراحی و ساخته شده است که نسبت به مدل قدیمی بیضی شکل خود بهینه گردیده است ، ریموت تیتان 400 علاوه بر کد دهی از داخل مدار فرمان دستگاه توسط دستگاه Writing قابل کدهی می باشد، چراغ LED تعبیه شده بر روی آن نشانگر عملکرد صحیح دستگاه و مقدار باتری آن نیز هست.

 

 

بررسی برد و مدار فرمان

برد جک تیتا  220 ولت میباشد و در مدل 400 یا 600  (دو لنگه و تک لنگه ) این جک پارکینگی قابلیت استفاده را دارد ، چرا که بعضی از درب های پارکینگی به صورت تک لنگه میباشند . برد MPC یکی از بهترین مدار کنترل های درب اتوماتیک در ایران می باشد. اگر کمی در نوع برنامه هایی که بر روی این مدار کنترل جک پارکینگی نگاه کنیم متوجه خواهیم شد این بورد الگو برداری از مدار کنترل City1 شرکت وی تو ایتالیا انجام داده است.

 

 

خلاصه قابلیت های فنی برد

 • تنظیمات با دقت یک دهم ثانیه و قابلیت نصب رله پارکینگ
 • قابلیت نصب قفل برقی
 • قابلیت نصب چشم الکترونیک
 • قابلیت پاک کردن ریموت خاص با قابلیت مشاهده شماره ریموت
 • تست خروجی موتور قبل از فرمان و منوی جک تست جهت تست دستی جک ها
 • ورودی فرمان خارجی دو لنگه و تک لنگه
 • قابلیت لرن کردن انواع ریموت کنترل موجود در بازار
 • قابلیت تنظیم سه سرعت برای هر لنگه به صورت مجزا
 • قابلیت بستن فرمانهای خارجی جهت جلوگیری از نصب رسیور خارجی
 • حفاظت ولتاژ خروجی در برابر اتصال کوتاه و نمایش پیام خطا
 • قابلیت نصب میکرو سوئیچ و امکان تعیین منطق آن در تنظیمات
 • برنامه ریزی و نصب بسیار آسان

 

بهتر است از قفل برقی برای نصب استفاده شود

قفل برقی در بازار برای جک های پارکینگی دارای تنوع زیادی است اما از بهترین مدل ها میتوان به یوتاب ، سیزا ، کاویان  اشاره داشت که در زمان نصب شدن درب بر روی دو لبه درب نصب میشود از جمله مزایا آن میتوان به موارد زیر اشاره داشت .

 

 • ضد سرقت شدن درب پارکینگ
 • در صورت تصادف اتومبیل با درب پوسته جک شکسته نمیشود
 • عملکرد همزمان قفل برقی با تایم باز و بشته شدن درب

 

 

گارانتی و خدمات

زمان دوره گارانتی محصولات بر روی کارت گارانتی درج گردیده است و در مورد هر محصول بر روی کارت گارانتی ( طبق شرایط مندرج در پشت کارت ) به صورت مستقل درج شده است که زمان شروع آن از تاریخ تولید محصول می باشد.