منو

راهنمای خرید درب شیشه ای اتوماتیک

راهنمای انتخاب درب شیشه ای خـانـه درب شیشه ای اتوماتیک
2827
 • ذ

یک خرید قهرمانانه داشته باشیم

بسیاری از ما برای یک خرید موفق به یک مشاوره و راهنمایی خرید واقعی نیاز داریم. ما می توانیم با یک بررسی دقیق و آگاهانه دست به خریدی قهرمانانه بزنیم و از بدست آوردن این پیروزی، هر چند کوچک، لذت ببریم. و یا با یک خرید نا آگاهانه و عجولانه می توانیم خودمان را مأیوس کنیم و برای مدتی کوتاه یا بلند حسی ناخوشایند را داشته باشیم. البته شاید تا مدتی هر گاه خرید نا موفق خود را ببینیم و یا از آن استفاده کنیم، این جمله بر سر زبانمان بیاید و بگوییم که:"سر خرید این لعنتی چه کلاهی سرم رفت". 

 

انتخاب

 

نوع نیاز، میزان هزینه و انتظارات ما، مثلثی هستند که جهت و زاویه ی ما را برای تهیه ی یک کالا مشخص می کنند. مثلثی که اصل اساسی تعیین خرید است و طبیعی است که در خرید درب های شیشه ای خودکار هم مهم ترین اصل به شمار می آید. در بیشتر موارد اشخاص برای خرید درب شیشه ای اتوماتیک "نوع نیاز" خود را نمی شناسند و در همین مرحله اول خرید دچار کلافگی و گمراهی می شوند. البته کسانی که قصد خرید این درب ها را دارند، به نوعی بی تقصیرند، چرا که درب های اتوماتیک شیشه ای هم انواع بسیار گوناگونی دارد و هم برندهای بسیار زیادی در تولید و عرضه ی این محصولات حضور دارند.

 

انتخاب سخت نیست؟

 

در اولین مرحله خریداران درب های شیشه ای اتوماتیک باید به نکات زیر توجه کنند:

 • از چه نوع دربی می خواهند استفاده کنند؟(کشویی، تلسکوپی، آکاردئونی و ....)
 • می خواهند در چه مکانی از آن استفاده کنند؟(فروشگاه، ساختمان تجاری، ساختمان اداری .....)
 • میزان طول درب چقدر است؟
 • درب باید چه میزان تردد داشته باشد؟
 • و .......

خریداران باید در این مرحله به نکات ذکر شده توجه کنند و بعد از آن به مسائل بعدی که بیشتر شامل خواسته های فرعی می شود نگاهی داشته باشند، مثل:

 • برند جک مورد نظرشان
 • میزان امکانات و کیفیت درب اتوماتیک شیشه ای مورد نظر
 • میزان مرغوبیت و کیفیت آن
 • میزان کارایی و دوام
 • نوع اپراتور
 • نوع موتور
 • گارانتی و خدمات
 • و .......

 

برندهای درب شیشه ای

برندهای سوئیسی:

این سوئیسی ها هستند که در تولید درب های اتوماتیک شیشه ای پیشتازند و همواره درب هایی با کیفیت و بسیار قدرتمند را به بازار روانه می کنند. بزرگترین تفاوت محصولات سوئیسی با دیگر برنده در اپراتورشان است. چرا که تقریبا تمام برندهای تولید کننده ی درب های اتوماتیک شیشه ای از موتور دانکر در ساخت درب های شان استفاده می کنند و وجه تمایزغالب درب های شیشه ای در اپراتورشان است. اپراتور این برند ها بسیار پر قدرت است و بی اغراق این اپراتورها سیلی از امکانات را به کاربر ارائه می دهند. اکثر برندهای سوئیسی دارای ترددی نا محدودند و از این جهت هم بسیار قابل توجه اند.

 

درب شیشه ای اتوماتیک

 

قابل ذکر است گزینه های سوئیسی از کیفیت و دوام بسیار بالای برخودارند و به نوعی بهترین گزینه برای کسانی که قصد خرید محصولی با کیفیت که نیاز چندانی به سرویس و نگهداری ندارد، به شمار می آید.

 

برند های ایتالیایی:

برندهای ایتالیایی درب شیشه ای از نظر کیفی، قیمتی و توانایی در رده ی بعدی درب های اتوماتیک شیشه ای قرار می گیرند. این برندها هم غالبا در ساخت محصولات خود از موترهی آلمانی دانکر استفاده می کنند و از این جهت هیچ تفاوتی با برندهای سوئیسی ندارند. عمده تفاوت این برندها با برندهای سوئیسی در اپراتورشان است. اگر چه اپراتورهای ایتالیایی به اندازه اپراتورهای سوئیسی قدرتمند نیستند، اما آنقدر امکانات و توانایی دارند که تا اندازه ای با محصولات سوئیسی به رقابت بپردازند و سایه به سایه شان حرکت کنند. 

 

مقالات مرتبط

راهنمای انتخاب درب شیشه ای ادامه مطلب

راهنمای خرید درب شیشه ای اتوماتیک

2827 بازدید

انتخاب یک درب شیشه ای اتوماتیک متناسب با نیاز از ببین برندها و سیستم های موجود در بازار کار سخت و دشواری است این راهنما می تواند شما را انتخاب یک سیستم متناسب با نیازتان راهنمایی کند

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به آرتادرمی باشد.