ردیاب

ردیاب موتور سیکلت
1٬550٬000 تومان
  • این ردیاب می توان به خاموش نمودن موتور سیکلت از راه دور،هشدار لرزش، هشدار قطع برق، کارکرد با اپلیکیشن اندروید و IOS، سرور اختصاصی و .... اشاره نمود.
ردیاب خودرو
1٬500٬000 تومان
  • دسترسی به آرشیو مسیرهای طی شده تا 6 ماه دارای اپلیکیشن فارسی اندروید و ios دارای سرور اختصاصی ایرانی
ردیاب خودرو مدل RQ16
1٬600٬000 تومان
  • درخواست موقعیت توسط گوشی موبایل کاربر ، در زمان عدم دسترسی به اینترنت
ردیاب شخصی VS.CAM
1٬450٬000 تومان
  • بسیار کوچک و حمل آسان در جیب و کیف دارای یک سال گارانتی تعویض کاربری بسیار آسان

دیابی است که به دلیل داشتن باتری داخلی قابل حمل است و می توان آن را ردیاب بدون نیاز به نصب هم معرفی کرد. میزان نگهداری شارژ باتری ردیاب های شخصی به اندازه باتری و همچنین میزان ارسال موقعیت و استفاده از آن و همچنین به کیفیت آنتن دهی محل ردیاب بستگی دارد. به این صورت که هر چه باتری کوچکتر باشد، هر چه میزان ارسال موقعیت و استفاده از ردیاب بیشتر باشد شارژ باتری مدت زمان کمتری ماندگار است. در مناطقی که کیفیت آنتن دهی سیمکارت ردیاب کم است به دلیل اینکه فشار بیشتری به ردیاب وارد می شود شارژ باتری سریعتر به اتمام میرسد.

به همین دلیل سیستم نرم افزاری همه ردیاب های شخصی طوری طراحی شده که  هشدار کم شدن شارژ باتری یا نمایش میزان شارژ باتری را داشته باشند تا کاربر بتواند بموقع برای شارژ مجدد اقدام کند.

بیشترین کاربرد این ردیاب شخصی به دلیل ابعاد کوچک و کاربری آسان، محافظت از کودکان و سالمندان می باشد. به همین دلیل به آن ردیاب مخصوص کودکان و سالمندان نیز گفته می شود. با کلید اضطراری که روی ردیاب تعبیه شده می توان در مواقع لزوم با شماره های تعریف شده تماس و مکالمه برقرار کرد.