راهبند زومر ASB-6010

راهبند 6 متری زومر


قیمت محصول: 11,000,000 تومان
Sommer Barrier

مشخصات

بوم تلسکوپی 6 متری

شرکت سازنده : راهبند اتوماتیک زومر آلمان

ولتاژ 24 ولت

نوع درب اتوماتیک : راهبند افقی با بوم ساده

گارانتی 2 ساله

راهبند زومر ASB-6010

راهبند زومر  ASB-6010 یکی از محصولات شرکت زومر آلمان است و این سیستم راهبند اتوماتیک، جهت کنترل عبور و مرور ماشین ها در پارکینگ ها مورد استفاده قرار میگیرد و کنترل دقیقتری را بر آنها را فراهم میسازد. در پارکینگ های عمومی جهت رفت و آمد های ورود و خروج خودروها و محاسبه هزینه ها توسط راهبند اتوماتیک انجام می گیرد. راهبند هایی با سرعت بالا، برای کنترل عبور و مرور وسایل نقلیه سنگین در ورودی و خروجی ها، راه حل خوبی را ارائه می دهند. این راهبند زومر از فناوری روز آلمان بهره مند است و از نظر طول عمر و کارایی مناسب ، در بالاترین درجه کارایی قرار دارد.

راهبند زومر

قابلیت های فنی راهبند زومر ASB-6010

 • قابلیت ارتباط با تمامی سیستم های کنترل تردد
 • بدنه ضد آب و گرد غبار
 • کارکرد نرم و بی صدا
 • مناسب برای محیط های پر تردد
 • گارانتی بلند مدت
 • قابلیت تغییر اندازه بوم
 • استفاده از برق شهری
 • سرعت عملکرد بسیار بالا
 • دارای سیستم توقف در برابر موانع
 • پشتیبانی بوم تا 6 متر
 • پشتیبانی از ریموت کنترل

 

راهبند زومر ASB-6010 همسویی با انواع سیستم های کنترل تردد

از دیگر ویژگی های بارز و مهم راهبند اتوماتیک زومر ASB-6010  میتوان به توانایی کنترل عبور و مرور ماشین ها و مدیریت هم زمان چندین  راهبند جاده ای در بخش ورودی و خروجی پارکینگ و همینطور بی نیازی از اپراتور در زمان استفاده از سامانه ی پارکینگ هوشمند می توان اشاره نمود . و همینطور میتواند ورود و خروج کارکنان را زیر نظر داشته باشد و به ثبت برسانید .

از این راهبند 6 متری زومر برای ورودی به مناطق صنعتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. راهبند زومر 6010 برای محافظت و مدیریت دسترسی به قسمت هایی با دارایی های با ارزش راه حل بسیار خوبی می باشند. امنیت سیستم راهبند خودرویی و ضد برخورد ، برای مکان هایی که سطح بالایی از امنیت را نیاز دارند، فوق العاده ایده آل و مهم می باشد.

 

راهبند زومر آلمان

 

سیستم ضد برخورد راهبند اتوماتیک راهبند زومر ASB-6010

نحوه کار کرد این بخش از سیستم ضد برخورد راهبند زومر ASB-6010 به این شکل می باشد که زمان بسته شدن اگر اجسامی زیر میله دستگاه  باشد از طریق  سنسورهایی که در آن قرارداده شده مانع را تشخیص داده و میله بالا میرود تا به وسیله نقلیه، عابر و راهبند نیز آسیبی وارد نشود.

 

 

 

کارکرد بالا راهبند زومر ASB-6010 (مناسب محیط های پر تردد)

راهبند های الکترومکانیک راهبند زومر با سیستم موتور و گیربکس کار می کند  که خود به بخش موتور 24 ولت تقسیم وصل می شود و قدرت ایجاد شده در گیربکس به میله راهبند منتقل می کند. در راهبند برقی زومر میزان تردد مناسب تا سقف 300 بار در روز تعیین شده است.

راهبند پارکینگی فک

گارانتی و خدمات پس از فروش

یکی از ویژگی های دیگر و برجسته راهبند کنترل تردد زومر داشتن گارانتی بلند مدت اصلی دو ساله میباشدکه توسط نمایندگی های برند زومر مشغول به ارائه خدمات به کاربران راهبند زومر آلمان میباشند. استفاده از سیستم رضایتمندی مشتریان و خدمات پس از فروش گسترده از قابلیت های برجسته این برند برتر میباشد.

راهبند زومر ASB-6010تماس با آرتادر

مجری درب های اتوماتیک


 • 77734895 - 021
  0044167 - 0910

فروشگاه آرتادر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به آرتادرمی باشد.