باکس باتری یو پی اس جک 24 ولت UPS 24-DC

UPS 24-DC

  • قابلیت نصب آسان
  • دارای دو عدد باطری با کارت گارانتی
  • قابلیت نصب به انواع جک پارکینگ
  • گارانتی شرکتی

ارسال فوری

تعداد:
250٬000 تومان تخفیف
2٬950٬000 تومان
2٬700٬000
تومان

تحویل سریع

تحویل سریع کالا برای کلیه سفارشات بیش

۷ روز ضمانت بازگشت

در صورت نارضایتی به هر دلیلی می توانید محصول را بازگردانید

پشتیبانی ۲۴ ساعته

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، با ما در تماس باشید

پرداخت آنلاین ایمن

محصولات مدنظر خود را با خیال آسوده به صورت آنلاین خریداری کنید

باکس باتری یو پی اس جک 24 ولت UPS 24-DC

 

جک پارکینگ 24 ولت قابلیت نصب باطری پشتیبان برای زمان قطعی برق را دارد از این رو برای استفاده از باطری پپشتیبان جک پارکینگ شما نیازمند دو عدد باطری باکس برای قرار گرفتن باطری ها و کابل اتصالات آن میباشد . فروشگاه آرتادر در این پکیج برای کاربران عزیز تمامی لوازم مورد نیاز برای نصب را در این محصول قرار داده است تا در زمان خرید باطری پپشتیبان جک پارکینگ با یک کلیک به راحتی بتوانید از این وحصول استفاده نمایید .

 

 

باتری پشتیبام جک پارکینگ

 

 

 

توضیحات تخصصی باطری پپشتیبان جک پارکینگ

 

با اتصال باتری ها می توانید ولتاژ، آمپر یا هر دو را افزایش دهید و وقتی به انرژی بیشتری احتیاج دارید به یک سوپر تانکر بزرگ باتری RV متصل شوید. به عنوان مثال: شما می توانید با استفاده از یک باتری AGM با قدرت بالا برای یک RV  camper یا یک تریلر، یک بانک باتری بسازید.اتصال باتری ها به صورت سری ضروری است اگر که برق اینورتر یا یو پی اس نیاز به ولتاژ باتری چند برابر داشته باشد. به عنوان مثال: اینورتر طراحی شده برای باتری های 24 ولت شما را ملزم می کند که دو باتری با ظرفیت مشابه 12 ولت را به صورت سری وصل کنید (2x12V = 24V). همچنین ممکن است باتری های کمتری با ولتاژ پایین تر، VRLA ،Flooded سرب اسید یا لیتیوم را با اینورتر 24 ولت وصل کنید و می توانید دوازده باتری با ظرفیت مشابه 2 ولت را به صورت سری (12x2V = 24V) یا چهار باتری با ظرفیت مشابه 6 ولت به صورت سری به آن وصل کنید (4x6V = 24V).از لحاظ تجاری اتصال باتری های کوچکتر به صورت سری بسیار مقرون به صرفه هستند زیرا در این صورت می توانید بدون تغییر کل بسته باتری، هزینه بیشتری برای تعمیر و نگهداری آن داشته باشد و جایگزین باتری منفرد کنید.قبل از اتصال باتری ها با اینورتر یا UPS، مشخصات آن را بررسی کنید تا مطمئن شوید که ولتاژ باتری و نوع باتری آن چه چیزی را می تواند قبول کند. هرگز باتری های بیشتری را به صورت سری از ولتاژ قابل قبول متصل نکنید. به عنوان مثال؛ اتصال به صورت سری، سه باتری 12 ولت با اینورتر 24 ولت به آن آسیب می رساند. به همین ترتیب شما نمی توانید یک تک باتری 12 ولت را به یک اینورتر 24 ولت متصل کنید این عمل باعث آسیب به باتری مشود.

 

 

باکس باتری یو پی اس جک 24 ولت UPS 24-DC

 

 

 

نحوه سیم کشی باتری ها به صورت سری

 

اتصال باتری ها به صورت سری موجب افزایش ولتاژ دو باتری می شود اما همان درجه آمپر را حفظ می کند.(همچنین به عنوان Amp Hours نیز شناخته می شود). این دو باتری 6 ولت که به سری وصل شده اند، اکنون 12 ولت تولید می کنند اما هنوز هم ظرفیت کلی آنها 10 آمپر است.برای اتصال باتری ها در یک سری، از سیم بلوز استفاده کنید تا پایانه منفی باتری اول را به ترمینال مثبت باتری دوم وصل کنید. از کابل های دیگری استفاده کنید تا پایانه های مثبت و منفی را به برنامه خود وصل کنید.هنگام اتصال باتری هرگز پایانه های منفی و منفی باز شده را به یکدیگر وصل نکنید زیرا این کار باعث اتصال کوتاه باتری ها و ایجاد صدمه می شود.اطمینان حاصل کنید که باتری هایی که به آنها وصل می کنید دارای ولتاژ و ظرفیت یکسانی هستند. در غیر این صورت، ممکن است با مشکلات شارژ و کوتاه شدن عمر باتری به پایان برسد.

 

 

باکس باتری یو پی اس جک 24 ولت UPS 24-DC