تعمیر جک پارکینگ

Parking jack repairs

 • تعمیرات جک پارکینگ تعمیرت انواع جک بازویی
 • تعمیرات انواع جک ریلی
 • تعمیرات بازوی جک و نصب

ارسال فوری

تماس بگیرید

تحویل سریع

تحویل سریع کالا برای کلیه سفارشات بیش

۷ روز ضمانت بازگشت

در صورت نارضایتی به هر دلیلی می توانید محصول را بازگردانید

پشتیبانی ۲۴ ساعته

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، با ما در تماس باشید

پرداخت آنلاین ایمن

محصولات مدنظر خود را با خیال آسوده به صورت آنلاین خریداری کنید

تعمیر جک درب اتوماتیک پارکینگ با یک تماس!

 

از حضور افراد غیرمتخصص و عدم تشخیص مشکل تعمیر جک پارکینگ خود خسته شده‌اید؟ پس با مشاورین ما در تماس باشید. گروه صنعتی آرتادر  با سال‌ها فعالیت در زمینه تعمیر جک درب پارکینگی و یراق آلات درب اتوماتیک پارکینگ توانسته افرادی متخصص در این زمینه تربیت کند که با یک تماس در عرض ۲۴ ساعت در محل حاضر شده و به بررسی مشکل پیش آمده می‌پردازند.سفارش آنلاین و رایگان: امکان سفارش انلاین و رایکان در فنی کارا وجود دارد . در این سایت شما نیاز نیست فرم و یا اطلاعات خاصی را وارد کنید کافیست صرفا شماره تلفن خود را وارد کرده و شماره فنی کار را دریافت کنید.استفاده از تعمیرکار متخصص و مجرب: افرادی که در سایت فنی کارا آگهی خود را ثبت نموده اند دارای تجربه و تخصص بوده و بهترین کیفتی را با کمترین هزینه انجام خواهند داد.رضایت سنجی از مشتری: پس از انجام کار از طرف فنی کارا با مشتری تماس گرفته خواهد شد تا در صورت بروز مشکل پیگری های لازم انجام شود و روال کار فنی کار نظر سنجی شود.بخش خدمات و تعمیر جک پارکینگ فروشگاه آرتادر دارای سیستم پوشش دهی سراسری در ایران میباشد ،  در صورت ایجاد مشکل یا خرابی جک پارکینگ کافی است فقط یک تماس با واحد تعمیر جک پارکینگ آرتادر داشته باشید تا جک پارکینگ شما در محل بازدید شود و در صورت امکان در محل تعمیر شود و در غیر این صورت یک تا دو روزه تعمیر شده مجدد برای شما نصب میشود . در طول تعمیر جک پارکینگ شما یک جفت جک پارکینگ برای شما نصب میشود تا در دوره یک تا دو روزه تعمیرات بتوانید براحتی از درب پارکینگ استفاده کنید . این طرح بنام تعمیرات طلایی آرتادر برای تمامی در خواست کنندگان تعمیر جک پارکینگ بازویی یا جک پارکینگ ریلی قابل اجرا میباشد.از حضور افراد غیرمتخصص و عدم تشخیص مشکل درب پارکینگ خود خسته شده‌اید؟ پس با مشاورین ما در تماس باشید. گروه صنعتی آرتادر  با سال‌ها فعالیت در زمینه تعمیر جک درب پارکینگی و یراق آلات درب اتوماتیک پارکینگ توانسته افرادی متخصص در این زمینه تربیت کند که با یک تماس در عرض ۲۴ ساعت در محل حاضر شده و به بررسی مشکل پیش آمده می‌پردازند.سفارش آنلاین و رایگان: امکان سفارش انلاین و رایکان در فنی کارا وجود دارد . در این سایت شما نیاز نیست فرم و یا اطلاعات خاصی را وارد کنید کافیست صرفا شماره تلفن خود را وارد کرده و شماره فنی کار را دریافت کنید.استفاده از تعمیرکار متخصص و مجرب: افرادی که در سایت فنی کارا آگهی خود را ثبت نموده اند دارای تجربه و تخصص بوده و بهترین کیفتی را با کمترین هزینه انجام خواهند داد.رضایت سنجی از مشتری: پس از انجام کار از طرف فنی کارا با مشتری تماس گرفته خواهد شد تا در صورت بروز مشکل پیگری های لازم انجام شود و روال کار فنی کار نظر سنجی شود . 

 

 

تعمیر جک پارکینگ

 

 

سوالات متداول تعمیر جک پارکینگ

 

 

 • لنگه های درب در هنگام باز شدن و بسته شدن به هم گیر می کنند


در هنگام راه اندازی جک پارکینگ به منظور جلوگیری از برخورد لنگه های درب در هنگام باز و بسته شدن، اختلاف زمانی بین حرکت لنگه شماره ۱ لنگه شماره ۲ در نظر گرفته می شود. با گذشت زمان به علت عواملی نظیر افزایش اصطکاک لولا و یاشرایط بد جوی ممکن است لنگه دربها در شروع حرکت باز شدن و یا در انتهای حرکت بسته شدن به یکدیگر برخورد داشته باشند. برای تعمیر این ایراد باید ابتدا با روان کاری لولای درب و رفع ایرادهای آهنگری، حرکت درب را یکنواخت کرد سپس نسبت به تنظیم قدرت جک ها و زمان دهی مجدد دستگاه اقدام نمود.

 • ریموت من سرقت و یا گم شده است


درصورت سرقت ریموت باید بلافاصله نسبت به غیرفعال نمودن آن ریموت اقدام نمود زیرا سارق که ریموت را در اختیار دارد به راحتی قادرخواهد بود درب را باز کرده و وارد پارکینگ شود .
برای حذف کردن ریموت جک درب سرقت شده باید رسیور دستگاه را ریست کرد و ریموت های موجود را مجدد کددهی نمود. درصورت عدم آشنایی با نحوه ریست کردن رسیور و اقدام برای انجام این کار، ممکن است سایر تنظیمات مدارفرمان را تغییر داده و دستگاه غیرفعال شود. بنابراین از ریست کردن رسیور دستگاه اجتناب نمایید و با تکنسین های متخصص تماس بگیرید .

 • دستگاه مرکزی و فیوز


وقتی ریموت را چک کردید و سالم بود باید گوش خود را به دستگاه مرکزی نزدیک کرده و وقتی دکمه ای از ریموت را لمس می کنید صدای رله دستگاه مرکزی شنیده شود و این عمل نشان می دهد هم ریموت فرمان صادر و هم فیوز سالم هستند و دستگاه مرکزی آن را اجرا کرده پس آن هم سالم است. اما اگر صدای از دستگاه مرکزی شنیده نشد یا باید اول فیوز را چک کنیم که اگر آن هم سالم بود ایراد از برد مدار یا سیم های ورودی به آن می باشد که باید تعمیر شود و نیاز به کارشناسی دقیق تعمیر کار دارد.

 • درب باز شده ولی بسته نمیشود


بسته نشدن درب معمولا به دلیل خرابی چشمی ها میباشد.وظیفه چشمی ها این است که جلوی بسته شدن درب را هنگامی که مانع بین آن است بگیرد.بنابر این اگرچشمی خراب هم باشد درب بسته نمیشود.در این حالت چشمی باید تعمیر و یا تعویض شود.البته میتوان بصورت موقت چسمی را از مدار خارج کرد ولی باید مواظب بود که درب به خودرو برخورد نکند.

 

 

تعمیرات جک پارکینگ

 

 

 

ضربه خوردن درب و آثار فرو رفتگی در آن

اگر بر روی درب جای تو رفتگی یا ضربه دیده اید و جک باز و بسته نمی شود و یا با صدا زیاد کار می کند باز هم به موتور و گیربکس جک آسیب رسیده و می بایست تعمیر کار بازو را باز کرده و مشکل آن را بر طرف کند.

 

شکستگی پایه سر جک و ته جک

این مورد می تواند توسط خودتان یا یک جوشکار مرتفع گردد. شما می بایست ابتدا در صورت دفرمه شدن یا کج شدن پایه ها آن را با ضربه چکش به حالت قبل برگردانید  و پس از تمیز کاری کردن جای جوشکاری بر روی درب، پایه را دقیقا در جای قبلی جوش دهید. این مورد را بدانید که در صورتی که اگر پایه ها دقیقا در جای خودش نصب نشود در زاویه باز شدن درب مشکل جدی ایجاد خواهد شد.

 

شکستگی یا به سرقت رفتن چشمی یا فتوسل

اولین کاری که می توانید کنید این است که سیم های مثبت و منفی چشمی شکسته یا به سرقت رفته را جدا کرده و با لنت بپوشانید. درب را با کلید خاص کن خلاص کرده و به طور موقت با دست درب را باز و بسته نمایید. سپس یک چشمی جک درب پارکینگ خریداری کرده و با توجه به آموزش های صفحه ی چشمی جک پارکینگی و رفع خرابی آن، فتوسل درب را نصب نمایید.

 

ضربه خوردن یا سرقت مدار کنترل یا برد جک پارکینگ

در این صورت نیز کار زیادی برای تعمیر جک پارکینگ از دستتان بر نمی آید. اما اولین کاری که می توانید انجام دهید این است که برق ورودی 220 را به این برد قطع کنید تا مانع برق گرفتگی کسی شوید. سپس با تعمیرکار جک درب تماس بگیرید تا مدار شکسته را بررسی یا یک مدار جدید جایگزین کند.

 

دیدن دستکاری افرد غیر فنی که به تازگی با مدار کنترل یا جک درب پارکینگ کار کرده اند

بسیار پیش آمده که افراد ساختمان جهت ست کردن ریموت بدون آگاهی کافی درب مدار کنترل جک درب پارکینگ را باز کرده و ریموت های کد شده را به اشتباه پاک میکنند و یا تنظیمات جک را بهم می ریزند. اگر تنظیمات بهم ریخته باشد و جک درست باز و بسته نشود به دلیل گسترده بودن انواع جک این بخش هم باید با تعمیر کار جک پارکینگ تماس بگیرید ولی اگر ریموت ها پاک شده باشد ما مقاله های زیر را قبلا تهیه کرده ایم.

 

باتری ریموت تمام شده یا کد ریموت شما پاک شده است

در صورتی که همه ی واحد ها ریموت شان کار می کند و تنها با ریموت شما درب باز نمی شود، پس مشکل از ریموت شماست. اول LED روی ریموت چک کنید. در صورتی که آن LED روشن نشد یا کم سو بود، باتری را تعویض کنید. با تعویض باتری ریموت کار می کند و نیاز به تعریف دوباره کد نیست. گاهی ممکن است با زمین خوردن یا به صورت اتفاقی با دست خوردن ریموت بلوتوثی، ریموت ها کد پرانده و نیاز به ست کردن دوباره ریموت باشد که ما در بالا روش های ست کردن را آموزش دادیم.

 

 

قطع شدن برق ساختمان یا برق ورودی مدار کنترل تعمیر جک پارکینگ

اولین کاری که بعد باز نشدن درب پس از مشاهده فیزیکی جک و درب پارکینگ می بایست انجام داد، چک کردن برق ورودی است. ممکن است در آن ساعت که شما می خواید از درب تردد کنید برق آن منتطقه قطع شده باشد و اگر رق ساختمان وصل بود فیوز مربوز به خروجی به جک پارکینگ را چک کنید که آیا برق ورودی دستگاه وصل است یا نه. در صورت قطع بودن برق با احتیاط آن را وصل کنید و اگر فیوز دوباره پرید، به این معناست که سیستم جک پارکینگی شما در جایی اتصالی دارد و چون شما با برق 220 ولت کار دارید پیشنهاد می کنیم به تعمیر کار جک پارکینگ تماس بگیرید.

 

خرابی چشمی درب پارکینگ

خرابی چشمی یکی از خرابی های مرسوم است که حدودا 1.3 تعمیرها را شامل می شود. بهترین حالتی که می توان متوجه خرابی چشمی شد این است که درب پارکینگ باز شده و دیگر بسته نمی شود. در برخی از جکهای پارکینگی با خرابی چشمی درب پارکینگ به طور کلی از کار می افتد. یکی از راه های دیگر شناسایی خرابی چشمی این است که به چشمی ها نزدیک شوید و دستتان رو در جلو چشمی بالا و پایین کنید. اگر صدای تیک تیک نشنیدید، چشمی خراب است. در مواقعی که صدای تیک تیک هم آمد ممکن است گاها چشمی یا ورودی آن در مدار کنترل خراب شده باشند.

 

 

 

عوامل موثر بر قیمت نصب درب اتومات پارکینگی

 

نصب تعمیر و سرویس درب اتومات از خدماتی که توسط افراد تعمیرکار که آگهی آن ها در سایت ثبت شده است انجام میشود. این نوع درها معمولا برای مراکز خرید یا مکان های عمومی استفاده می شوداما امروزه بیشتر افراد برای راحتی عبور و مرور در منازل و مجتمع های مسکونی نیز از این نوع درب استفاده می شود.عوامل زیادی بر هزینه نصب، سرویس، یا تعمیر درب اتوماتیک پارکینگی  تاثیر گذار است این عوامل عبارتند از:درب پارکینگ قدیمی باشد و همان درب تبدیل به اتومات شود. که این باعث کاهش هزینه میشود.جنس درب میتواند یکی از عوامل موثر بر هزینه درب اتوماتیک باشد. معمولا دربهای اتوماتیک پارکینگی از جنس آهن و آلومینیم و گاهی با ترکیب چوب ساخته می شوند. که هزینه های متفاوتی دارند.نوع درب استفاده شده نیز بر هزینه  آن تاثیر گذار است دربهای مختلف هزینه های متفاوتی دارند متداول ترین آنها عبارتند از: درب اتوماتیک برقی، درب اتوماتیک رنگی، درب اتوماتیک با چارچوب رنگی (سازه های رنگی)، درب شیشه ای کشویی، درب استیل اتوماتیک، درب اتوماتیک بیمارستانی، درب اتوماتیک گردان، درب اتوماتیک مثلثی، درب اتوماتیک آکاردئونی، درب اتوماتیک نیم گرد، درب اتوماتیک تلسکوپی، درب اتوماتیک شیشه ای لابل، درب برقیسایز درب نیز بر قیمت آن موثر است این که یک درب دولنگه باشد یا تک بر قیمت اثیر گذار است.

 

 

 

 • صدا دادن جک

اولین نشانه‌ای که می‌تواند برای ما به منزله یک زنگ خطر باشد، صدا دادن جک درب پارکینگ به هنگام باز و بسته شدن درب است. این مورد می‌تواند نشان از خشک شدن اجزاء داخلی جک یا خراب شدن یکی از قطعات ریز داشته باشد.

 • سنگین شدن درب‌ها

یکی دیگر از نشانه‌های مهمی که نشان از زمان تعمیر جک پارکینگ دارد، سنگین بودن درب به هنگام باز و بسته شدن آن است. این مورد می‌تواند ناشی از خرابی قطعات داخلی جک باشد. توجه بفرمایید که عیب‌یابی به موقع جک باعث می‌شود که هزینه تعمیر آن بسیار کاهش یافته و راحت‌تر شود. نکته مهم دیگر آن است که داخل این قطعه، اجزاء ریز بسیاری وجود دارند که شناسایی و عیب‌یابی آن‌ها سخت بوده و باید به تعمیر‌کار جک پارکینگ سپرده شود.

 • بسته نشدن درب‌ها

گاهی اوقات با وجود جک، درب پارکینگ به درستی بسته نمی‌شود. در این مواقع باید زمان بسته شدن هر‌کدام از درب‌ها را با یک محاسبه دقیق به جک بدهیم تا مشکلی در زمان بسته یا باز شدن درب‌ها پیش نیاید.

 • ایراد‌های ظاهری

برخی از خرابی‌های جک پارکینگ مربوط به قطعات خارجی آن مثل چشمی، چراغ ریموت و… بوده که عیب‌یابی آن بسیار راحت و از روی ظاهر آن‌ها انجام می‌گیرد.نکته مهم درباره عیب‌یابی و تعمیر جک پارکینگ این است که در صورت کار نکردن آن باید ابتدا ظاهر جک را به طور کامل بررسی کرده و در صورت پیدا نکردن ایراد، قطعات داخلی را بررسی کنید.

 

 


 

تعمیرکار جک درب اتوماتیک پارکینگی چه زمانی مراجعه می کند؟

زمان مراجعه تعمیرکار جک درب اتوماتیک پارکینگی توسط شما تعیین می شود و با توجه به اینکه نزدیکترین تکنسین با تجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در سریعترین زمان برای شما فراهم می گردد.

درب پارکینگ باز می‌شود اما موتور آن متوقف نمی‌شود.

یکی دیگر از دلایل تعمیر درب برقی پارکینگ این است که درب باز شده اما موتور آن متوقف نمی‌شود. اگر چنین مشکلی ایجاد شد، ایراد مربوط به قسمت موتوری درب کرکره‌ای پارکینگ است.

برای نگهداری و سرویس جک درب پارکینگ رعایت چه نکاتی مهم است؟

به منظور نگهداری و سرویس جک درب‌ پارکینگ نکات مهمی وجود دارد که شما می‌توانید با رعایت آنها از خرابی و ایجاد مشکل در جک درب‌های پارکینگ جلوگیری نمایید.

هزینه تعمیر درب اتوماتیک چقدر است ؟

هزینه تعمیر جک درب پارکینگی اتوماتیک با توجه به مشکلی که برای آن پیش آمده است تعیین می شود . در ابتدا اولویت تعمیرکار درب پارکینگ  ، تعمیر قطعات می باشد و در صورت نیاز با هماهنگی قطعه تعویض می گردد.

چرا درب‌های برقی پارکینگ نیاز به تعمیر و عیب یابی دارند؟

پس دقت داشته باشید که در صورت مشاهده هر کدام از موارد زیر، درب اتوماتیک پارکینگ دچار مشکل یا خرابی شده است و نیاز به تعمیر و عیب یابی دارد.

عمل نکردن ریموت کنترل درب پارکینگ

یکی از دلایل تعمیر درب ریموتی پارکینگ این است که ریموت کنترل آن به خوبی کار نکند. اگر ریموت کنترل درب پارکینگ به خوبی عمل نکند، درب پارکینگ باز نخواهد شد.