جک پارکینگی سیماران 24 ولت فراز T4

Simaran Faraz T4

  • جک سیماران فراز T4

ارسال فوری

تماس بگیرید

تحویل سریع

تحویل سریع کالا برای کلیه سفارشات بیش

۷ روز ضمانت بازگشت

در صورت نارضایتی به هر دلیلی می توانید محصول را بازگردانید

پشتیبانی ۲۴ ساعته

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، با ما در تماس باشید

پرداخت آنلاین ایمن

محصولات مدنظر خود را با خیال آسوده به صورت آنلاین خریداری کنید

جک پارکینگی 24 ولت سیماران مدل فراز T4

آشنایی کوتاه درب اتوماتیک پارکینگی فراز سیماران مدل مدل تی 4

هر چند غیر قابل منتظره، اما جک پارکینگی فراز تی 4، محصول جدید سیماران است. به نظر می رسید سیماران که تنوع محصول نسبتا خوبی دارد، حالا حالاها قصد تولید محصولی جدید را داشته باشد.

 آن هم اینقدر غافلگیرکننده و دور از انتظار. البته سیماران با تولید جک اتوماتیک فراز T4 می تواند فاصله ی بیشتری با دیگر رقبای ایرانی اش بگیرد و همچنان به یکه تازی خود در این عرصه ادامه بدهد.

 

درب اتوماتیک

 

مشخصات فنی درب اتومایک فراز سیماران مدل تی 4

مدار فرمان جک برقی درب پارکینگ سیماران فراز تی 4 همان مدار فرمانی ست که سیماران آن را در دیگر محصولات خود  به کار گرفته بود. مدار فرمانی که با الگوبرداری از پروتکو Q60 ساخته شده و آنقدر قدرتمند هست تا نیازهای کاربر را برآورده کند. درب ریموتی فراز مدل T4 موتوری تایوانی را در خود گنجانده است و با کمک این موتور می تواند درب های دو متری با وزن 350 کیلو گرم را به حرکت در آورد.

این مدار فرمان را می توان به دو عدد باطری 12 ولت مجهز نمود تا در نبود برق بتواند ذخیره کافی برای بازو بسته نمودن درب اتوماتیک را داشته باشد.

 

جک پارکینگی سیماران فراز T4

درب کنترلی سیماران تی 4 با این مشخصات فنی، جکی توانمند و کارا به نظر می رسد، اما با توجه به اینکه تازه وارد بازار شده است بیشتر باید منتظر عملکرد آن باشیم و فعلا نمی توان نظر قطعی روی عملکرد و توانایی های آن داد.

اما آنچه که تجربه می گوید سیماران معمولا محصولاتی کم خطا و کم ایراد را به بازرا معرفی می کند و به نظر می رسد در تی 4 فراز هم اینگونه عمل کرده است.

 

ویژگی های درب پارکینگی اتوماتیک سیماران فراز مدل T4

اولین نکته ای که می توان در مورد جک کنترلی فراز مدل تی 4 عنوان کرد قیمت گران آن است. سیماران تی 4 قیمتی به اندازه ی محصولات ایتالیایی دارد و این نکته در نوع خود کمی عجیب به نظر می رسد. حال باید دید آیا درب پارکینگی سیماران تی 4 از سری فراز آیا قابلیت و کیفیتی به اندازه ی قیمتش دارد؟

 

نقاط قوت

  • موتور با کیفیت تایوانی
  • ضد آب و گرد و غبار
  • توقف در برابر موانع و ترمزگیری
  • گارانتی سی ماهه
  • ظاهری زیبا و جذاب

 

نقاط ضعف

  • گرانی قیمت
  • عدم پشتیبانی از قفل برقی

جک درب اتوماتیک ایرانی