دستگیره دیجیتال سامسونگ SHP-DP808

SHP-DP808-samsung

  • دسترسی به قفل دیجیتال توسط کارت
  • دارای ورودی دوبل رمز و کارت
  • اثر انگشت تا 100 عدد
  • دارای کلید مکانیکی
  • رنگ طلایی

ارسال فوری

تماس بگیرید

تحویل سریع

تحویل سریع کالا برای کلیه سفارشات بیش

۷ روز ضمانت بازگشت

در صورت نارضایتی به هر دلیلی می توانید محصول را بازگردانید

پشتیبانی ۲۴ ساعته

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، با ما در تماس باشید

پرداخت آنلاین ایمن

محصولات مدنظر خود را با خیال آسوده به صورت آنلاین خریداری کنید

قفل هوشمند سامسونگ SHP-DP808

آیا نگران امنیت خود و خانوادتان هستید؟ امروزه با توجه به شرایط اقتصادی جامعه و به دنبال آن افزایش سرقت، باید بیشتر از گذشته از جان و مال خود محافظت نمایید.

در این مقاله قصد دارم شما را با یکی از پر فروشترین قفلهای دیجیتال سامسونگ درب آشنا کنم که امنیت و ایمنی ویژهای را برای محیط منزل و حتی محیط کارفروشگاه (شما فراهم کرده است.

حتما تا به امروز برایتان پیش آمده که کلید خود را در منزل جا بگذارید یا آنها را گم کنید پس اگر دوست دارید از شر کلیدهای مکانیکی پر دردسر خلاص شوید با ما در این مقاله همراه شوید.

 

مزایا و کاربرد قفل سامسونگ SHP-DP808

دستگیره دیجیتال سامسونگ DP808 یکی از زیبا ترین قفلهای دیجیتالی طراحی شده از نسل هشتم قفلهای هوشمند است که دارای رنگی خیره کنندهی طلایی میباشد.

 این قفل دارای دستگیره پول و پوش)فشاری_کششی) است که راحتی در باز و بسته کردن درب را برای شما ایجاد کرده است.قفل سامسونگ 808 ساخت کشور کره جنوبی میباشد.

روشهای دسترسی به قفل هوشمند سامسونگ DP808

دسترسی توسط رمز: رمزی بین 4 تا 12 رقم را میتوانید برای ورود انتخاب نمایید.

دسترسی توسط کارت: به قفل سامسونگ 808 تا 20 عدد کارت   RFIDرا میتوان معرفی نمود.

دسترسی توسط اثر انگشت: شما میتوایند تا 100 اثر انگشت را به این قفل دیجیتال شناسایی کنید.

همچنین روی این قفل، کلید مکانیکی هم برای مواقع ضروری ارائه میشود.

شما میتوانید از ریموت کنترل نیز برای باز و بسته کردن درب استفاده کنیدالبته باید ریموت کنترل را به صورت جداگانه تهیه نمایید.

 

آپشنهای امنیتی قفل هوشمند سامسونگ  SHP_DP808

رمز ادمین: رمز ادمین در قفلهای دیجیتال یک آپشن بسیار مهم است که به وسیله آن فقط فردی که دسترسی ادمین را دارد، قابلیت شناسایی کردن کارت، رمز و اثر انگشت به قفل را خواهد داشتدر واقع هیچ فرد دیگری نمیتواند نه دسترسی اضافه و نه حذف کند.

احراز هویت دوبل: این سیستم برای افزایش هرچه بیشتر امنیت طراحی شده است که برای ورود شما باید از رمز و کارت یا رمز و اثر انگشت به طور همزمان استفاده نماییدبهعنوان مثال اگر رمز خود را فراموش کنید، دیگر قادر به باز کردن درب نخواهید بود.

انواع آلارمهای هشدار:

سیستم اعلان حریق: در صورتی که آتش سوزی در منزل شما رخ بدهد، قفل به صورت اتوماتیک باز میشود تا هرچه سریعتر بتوانید از منزل خارج شوید.

سیستم ضد شوک: اگر شخصی به قفل دیجیتال از بیرون منزل ولتاژ یا نیروی غیر مجازی وارد کند، دستگاه شروع به آژیر کشیدن میکند.

سیستم ضد سرقت: با وارد کردن حداکثر 5 بار رمز اشتباه و یا کارت نا معتبر به قفل، آلارم هشدار دستگاه فعال میشود و به شما اخطار خواهد داد.

 

منبع تغذیه و باتری کتابی: انرژی مورد نظر قفل سامسونگ DP808  توسط 4 الی 8 باتری قلمی از نوع AA  فراهم میشودطول عمر متوسط این باتریها تا یک سال میباشداین قفل با سیستم هوشمندی که دارد یک هفته قبل از اتمام شارژ باتری به شما آلارم میدهد تا باتریهای دستگاه را تعویض نمایید.

 حالا سوال پیش میآید که اگر شارژ باتری تمام شد و دستگاه خاموش شد چگونه وارد منزل شویم و درب را باز کنیم؟

در چنین شرایطی دو راه پیش روی شما استیکی میتوانید از کلید مکانیکی استفادده کنید و درب را باز کنید و سپس باتریهای قفل دیجیتال را تعویض نماییددومی خرید یک باتری کتابی 9 ولتی و اتصال آن به قفل دیجیتال است.

مغزی قفل دیجیتال سامسونگ DP808:

این قفل دارای مغزی مستحکم 4 زبانه است که به شکل استوانهای میباشداین نوع مغزیها در برابر نیروی غیر مجاز مقاومت بسیار بالایی دارنداز 4 زبانهی این قفل یکی بهعنوان شب بند دستگاه معرفی شده است.

سیستم حریم خصوصی یا شب بند: در صورت فعال کردن مکانیزم حریم خصوصی از داخل منزل هیچ فردی حتی با داشتن دسترسیهای کارت، رمز و اثر انگشت نمیتواند وارد منزل و یا اتاق بشود.

 

کنترل از راه دور: شما میتوانید از طریق بلوتوث و نصب اپلیکیشن روی تلفن همراه خود، گزارشی از ورود و خروجها را دریافت کنید.

مجهز به کد تصادفی: سیستم کد تصادفی در قفلهای هوشمند جهت جلوگیری از تشخیص رمز شما از روی رد اثر انگشت طراحی شده استبه این صورت که پیش از وارد کردن رمز اصلی، اعدادی به صورت تصادفی در صفحه نمایشی ظاهر میشود تا آنها را وارد کنید.

شرایط نصب قفل سامسونگ SHP-DP808

این قفل قابلیت نصب روی دربهایی با ضخامت 61 تا 80 میلی متر را دارد.

شما میتوانید این قفل سامسونگ را روی انواع درب چوبی، ضد سرقت، فلزی، آهنی و مسی نصب نمایید.