منو

درباره آرتادرنه اشتباه نکنید، علم هنوز آنقدر پیشرفت نکرده است که بتوانید با یک کلیک در پشت میز کارتان و یا صندلی راحتی منزلتان، محصولی را که در همان لحظه مشاهده کنید، در دستتان بگیرید، به صورت واقعی امتحانش کنید، آن را با چشم خریدارنه براندازش کنید و بعد هم تهیه اش کنید. نه این اتفاق امکان پذیر نیست، یعنی تا بحال امکان پذیر نشده است. مگر نه مطمئن باشید اگر امکان آن وجود داشت، آن را به شما ارائه می کردیم. اما به هر صورت ما مجموعه فروشگاه اینترتی پیشرویی به نام آرتادر هستیم و تمام تلاشمان را به کار برده ایم تا خرید اینترنتی آسان، سریع و سودمندی را برایتان فراهم آوریم. ما در مشاوره و معرفی محصولاتمان که صنعت امنیت را شامل می شود، چشم خریدارانه و نگاه وسواسانه ی شما هستیم. تا بهترین محصول را با توجه به امکانات و نیازهای واقعی تان به شما ارائه دهیم.

درباره آرتادر

فروشگاه آرتادر از سال 1395 شروع به فعالیت در زمینه عرضه سیستم های حفاظتی نظارتی نموده است، مدیر و صاحب امتیاز این مجموعه آقای میثم ملکی ارفعی می باشند. این وب سایت همواره سعی نموده با حذف واسطه میان مشتری و تولید کننده بهترین قیمت را به مصرف کننده و مشتریان گرامی خود ارائه دهد.

کالا، خدمات و فعالیت های آرتادر

  • فروش و نصب و سرویس انواع جک های پارکینگی
  • فروش و نصب و راه اندازی درب های شیشه ای اتوماتیک و کرکره برقی
  • و سایر فعالیت ها در حوزه سیستم های حفاظتی نظارتی

خدمات آرتادر

  • ما در آرتا در به معرفی محصولات صنعت ایمنی که شامل درب هایی اتوماتیک شیشه ای، درب های اتوماتیک پارکینگی، راهبندها و ..... می پردازیم. لطفا با ما همراه باشید.

چرا آرتادر؟

بهر گیری از مشاورین و کارشناسان متخصص

کارشناسان آرتادر همواره در کنار شما هستند تا بتوانید بهترین انتخاب را برای خرید خود داشته باشید.

بهره گیری از تیم فنی زبره و با تجریه

سعی کرده ایم با استفاده از گروه مجربی از کارشناسان و مشاوران فروش شما را راهنمایی و حتی المقدور کمک کنیم. هدف دادن اطلاعات دقیق و فنی است تا مشتریان آگاهانه یک قدم به محصول مورد نظرشان نزدیک بشوند. امید واریم عملکردی موفق را به شما ارائه بدهیم.

پشتیبانی همیشگی از مشتریان و اجرای صدها پروژه موفق

درکنار شما هستیم، تا در صورت ایجاد اختلال در محصولات کمک رسانتان باشیم. هدف، ایجاد دلگرمی مشتریان است و تمام تلاش آرتادر این است تا عملکردی موفق را در پشتیبانی داشته باشد.

قیمت گذاری فوق العاده و شرایط اقساطی خرید محصولات

افتخار همکاری با گروه نصابانی حرفه ای و کار آزموده را داریم تا بتوانیم خدماتی استاندارد و نصبی بی نقص و مطمئن را به مشتریان ارائه بدهیم.

نصب درب های شیشه ای اتوماتیک

فروش، نصب و اجرای انواع درب های شیشه ای اتوماتیک

فروش، نصب و اجرای کرکره برقی

قیمت، نصب و راه اندازی کرکره برقی

نصب و اجرای راهبندهای پارکینگ

اجرا و نصب پروژه های راه اندازی راهبند

فروش انواع اپراتوهای درب شیشه ای

فروش انواع پاراتوهای درب شیشه ای اتوماتیک و درب شیشه ای برقی

تیم آرتادر

تیم پشتیبانی

پشتیبانی

واحد پشتیبانی
تیم فنی

نصب

واحد فنی و خدمات
تیم فروش

فروش

کارشناسان واحد فروش

تماس با آرتادر

مجری درب های اتوماتیک


  • 77891671 - 021
    3330416 - 0990

فروشگاه آرتادر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به آرتادرمی باشد.