جک درب پارکینگ یال X1

جک بازویی یال توان جابجایی هر لنگه 400 کیلوگرم، مناسب برای درب های تا طول 4 متر، گارنتی 3 ساله


قیمت محصول: 2,500,000 تومان
Yaal X1

مشخصات

مناسب برای درب های تا طول 4 متر

شرکت سازنده : درب اتوماتیک یال

توان جابجایی هر لنگه درب تا 400 کیلوگرم

نوع درب اتوماتیک : جک بازویی دو لنگه درب پارکینگ

گارانتی 3 ساله شرکت یال

جک پارکینگی یال  X1

کارخانه یال محصولات جک بازویی خود را در دو نوع شفت بلند و کوتاه با نامهای تجاری جک یال X1 و جک یال X2 وارد بازار کرده است. در تولید این جک پارکینگی یال جدید سعی شده از ویژگی های سایر برند های مطرح ایرانی در تولیدات درب اتوماتیک استفاده شود تا این برند جدید بتواند در آینده سهم عمده ای را از بازار ایران بدست بیاورد. در اینجا با جک پارکینگی یال X1 بیشتر آشنا میشویم.

جک یال x1

قابلیت های فنی جک پارکینگی یال X1

  • کاملا ضد آب و گرد غبار
  • دارای شفت بلند برای درب های عریض
  • قابلیت جابجایی هرلنگه تا 400 کیلو گرم
  • مناسب برای درب هایی تا عرض هر لنگه 4 متر
  • گارانتی معتبر شرکتی
  • دارای کورس 400 mm
  • قابلیت باز شدن بیشتر از 90 درجه

جدول مشخصات جک برقی یال

معرفی کلی جک درب یال X1

جک برقی یال x1 از قدرت موتوری 300 واتی برخوردار است و از ولتاژ ورودی 220 ولت استفاده میکند. درب کنترلی یال  جدید قادر است درب هایی تا عرض 4 متر برای هر لنگه را جا بجا کند و توان حمل 400 کیلو گرم درب را برای هر لنگه دارد. جک برقی یال X1 توانایی باز شدن تا 120 درجه درب را ظرف 17 ثانیه را دارد. اما این جک دارای محدودیت در باز بسته شدن است و در هر ساعت میتواند 10 بار باز و بسته شود در نتیجه این جک بازویی یال جدید مناسب برای مصارف خانگی میباشند. طول شفت های اجک یال30 سانتیمتر است و مناسب برای درب های دو لنگه میباشد.

جک یال

کلید خلاص کن

یکی دیگر از مزایای استفاده از درب اتوماتیک یال داشتن کلید خلاص کن دستی است. این کلید در زمان قطع برق استفاده میشود ، این فرایند به این صورت انجام میشود که در زمان قطع شدن برق کلید خلاص کن در در محل خود در جک قرار داده و بچرخانید . این امر سبب میشود جک از حالت اتوماتیک به حالت دستی تغییر وضعیت بدهد.

 

گارانتی بلند مدت شرکتی

گارانتی جک های یال سه ساله بوده است که درسال اول ضمانت تعویض و در دو سال بعد گارنتی شامل تعمیر و نگهداری میباشد. داشتن گارانتی بلند مدت یکی از دلایل داشتن کیفیت مطلوب این جک ها میباشد.

 

جمع بندی نهایی

در جمع بندی نهایی جک بازویی یال X1 دارای قیمت بسیار مناسب اقتصادی میباشد البته جک یال مناسب برای محیط های اداری با تردد محدود و مجتمع های مسکونی میباشد. مکمل خرید خوب در این جک داشتن گارانتی سه ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله است.

جک درب پارکینگ یال X1تماس با آرتادر

مجری درب های اتوماتیک


  • 77734895 - 021
    0044167 - 0910

فروشگاه آرتادر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به آرتادرمی باشد.