درب اتوماتیک یال X2

توان جابجایی هر لنگه 350 کیلوگرم، عرض مناسب هر لنگه درب 3 متر، ولتاژ کاری 220 ولت


قیمت محصول: 2,300,000 تومان
Yaal X2

مشخصات

توان جابجایی هر لنگه درب 350 کیلوگرم

شرکت سازنده : درب اتوماتیک یال

طول هر لنگه درب 3 متر

نوع درب اتوماتیک : جک بازویی دو لنگه درب پارکینگ

گارانتی 3 ساله

جک پارکینگی یال  Yaal X2

در میان نامهای تولید کننده جک های الکترو مکانیک در ایران ، تولید کنندگان سرشناسی دیده میشود از بین این تولید کنندگان جک برقی باید به شرکت تولید کننده درب اتوماتیک یال اشاره کرد که از دهه 80 کار خود را آغاز کرده است و با تولید جک های برقی ( الکترو مکانیکی ) با نام های تجاری  X1 و X2 محصولات خود را در بازار عرضه داشته است.

جک برقی یال

سیکل تردد در روز جک پارکینگی یال X2

جک پارکینگی یال X2  مناسب برای محیط های مسکونی و تجاری میباشد چرا که قدرت باز بسته شدن جک برقی یال معادل برندهای خارجی بوده و توان باز بسته شدن در محیط های پر تردد را دارد.جک یال را میتوان در محیط های مسکونی و اداری نصب کرد.

 

جک پارکینگی یال

عرض درب مناسب برای جک پارکینگی یال  X2

همانگونه که در مورد قبلی گفته شد عرض درب در نوع انتخاب جک پارکینگ موثر است. هر لنگه از جک پارکینگی یال X2 میتواند دربی تا عرض 3 متر را باز بسته کند. در واقع جک یال (Yaal) در مجموع میتواند درب های تا عرض 6 متر راباز و بسته کند. این متراژ بسیار بالا مناسب برای درب های محیط های تجاری ، اداری ، مسکونی میباشد.در نوع انتخاب جک پارکینگی باید به موضوعات دیگری مثل عرض درب نیز باید توجه داشت که اگر بالاتر از حد استاندارد بود(سه متر) بود از جکهایی با عرض بندتر استفاده کرد.

 

 

امکانات اضافی برای جک درب اتوماتیک پارکینگ

اگر امکانات بخصوص و اضافی نیاز باشد، حتما باید در ابتدای امر آن را در نظر گرفت. به طور مثال اگر به استفاده اضطراری برای کارکرد جک در زمان نبود برق نیاز باشد، می بایست از کلید خلاص کن جک درب استفاده کرد که با چرخاندن کلید این جک میتوان درب را به حالت دستی تغییر وضعیت داد. جک Yaal مدل x2 با اندازه شفت 30 سانتیمتر مناسب دربهای دولنگه با عرض هر لنگه حداکثر 3 متر می باشد و قادر است تا 120 درجه درب را ظرف 17 ثانیه باز و یا بسته نماید. جک ریموتی x2 یال مدلی مناسب  برای استفاده در ساختمانهای مسکونی و اداری با تردد 10 بار در ساعت می باشد.

جدول مشخصات جک یال

گارانتی بلند مدت

شرکت درب اتوماتیک یال تمامی جک های خود را سه سال گارانتی کرده است که در پکیج این محصولات کارت های گارانتی قرار دارد که ضمانت خدمات و پشتیبانی جک های یال میباشد.

درب اتوماتیک یال X2تماس با آرتادر

مجری درب های اتوماتیک


  • 77734895 - 021
    0044167 - 0910

فروشگاه آرتادر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به آرتادرمی باشد.