درب شیشه ای برقی کابا مدل SLM

درب برقی شیشه ای کابا به همراه موتور دانکر آلمان


قیمت محصول: 6,000,000 تومان
Automatic Glass Door Kaba SLM

مشخصات

با موتور دانک آلمان

شرکت سازنده : درب شیشه ای کابا

مناسب برای مجتمع های تجاری

نوع درب اتوماتیک : درب شیشه ای کشویی

کیفیت بالا

درب اتوماتیک شیشه ای کابا مدل SLM:

مطمئن، کم دردسر و بدون شک قدرتمند، این ها همه واژه هایی هستند که بدون اغراق از خصوصیات درب های کشویی کابا مدل SLM به شمار می آید. کابا که یکی از معتبرترین کمپانی های تولید درب های شیشه ای کشویی محسوب می شود، سه مدل قدرتمند SLA-SLX-SLM را روانه ی این بازار می کند.

 سه مدلی که با تفاوت هایی اندک سعی در پوشش نیازهای گوناگون کاربران دارند. البته SLM را باید محصولی نامید که از دو محصول دیگر کابا به مراتب ضعیف تر است. اما باید در نظر داشت که درب شیشه ای خودکار اس ال ام در قیاس با سایر محصولات کابا نمونه ای ضعیف به نظر می رسد. چرا که این محصول در برابر برندهای دیگر یک محصول نسبتا قدرتمند به شمار می آید.

 

درب اتوماتیک کشویی

 

مشخصات فنی درب اتوماتیک شیشه ای کابا مدل SLM:

کابا هم همانند دیگر برندهای معتبر از موتور آلمانی دانکر در درب کشویی Kaba SLM استفاده کرده تا جای هیچ تردیدی را در این زمینه باقی نگذارد. اگرچه موتور به کار رفته در این محصول به مراتب ضعیف تر از دو مدل دیگر کاباست اما همچنان می تواند درب هایی با وزن 100 کیلوگرم در هرلت را با سرعت ۰٫۰۳ الی ۰٫۸ متر بر ثانیه  به حرکت در آورد.

اما گذشته از قدرت قابل قبول درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدینگ کابا مدل SLM، این محصول از اپراتوری بسیار قدرتمند بهره می برد و می تواند امکانات فراوانی را به کاربر ارائه بدهد. از این امکانات می توان به قفل کردن ورودی و خروجی، باز و بسته شدن درب به صورت میلیمتری و .... اشاره نمود. همچنین این اپراتور مجهز به سیستم برنامه ریزی بیسیمی می باشد و می تواند به وسیله ی بلوتوث، از گوشی تلفن همرا فرمان بگیرد، تا استفاده از این محصول را آسان و دلپذیر کند.

 

                                              

 

ویژگی های فنی درب اتوماتیک شیشه ای کابا مدل SLM:

درب اتوماتیک اسلایدینگ کابا مدل اس ال ام از تمام جهات کامل به نظر می رسد و نقطه ضعف بزرگ و قابل توجهی ندارد. این محصول همچنان که موتوری کارا و با کیفیت را به کار گرفته از اپراتوری هوشمند که قابلیت های بالایی دارد بهره می برد.

درب اتوماتیک کشویی کابا SLM دارای قدرت موتور متوسطی است و با امکان تردد نا محدودی که ارائه می دهد، می تواند گزینه ای مناسب برای درب های سبک و نیمه سبک به شمار بیاید.

 

نقاط قوت:                                                                        

  • بهره گیری از باتری قدرتمند                                           
  • امکان تردد نامحدود
  • قابلیت استفاده در تمامی اقلیم ها
  • قابلیت اتصال به باتری جداگانه و یو پی اس
  • بهره گیری از میکروپروسسور هوشمند

 

نقاط ضعف:

  • گرانی قیمت

درب شیشه ای برقی کابا مدل SLMتماس با آرتادر

مجری درب های اتوماتیک


  • 77734895 - 021
    0044167 - 0910

فروشگاه آرتادر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به آرتادرمی باشد.