درب شیشه ای کشویی فک مدل A100

درب کشویی فک مدل A100


قیمت محصول: 7,160,000 تومان
Automatic glass Door Facc A100

مشخصات

تردد نامحدود

شرکت سازنده : درب شیشه ای اتوماتیک فک, Faac

دارای سیستم ضد برخورد با موانع

نوع درب اتوماتیک : درب شیشه ای کشویی

دارای کلید هفت حالته

درب شیشه ای برقی کشویی فک Facc A100

آشنایی کوتاهی با درب اتوماتیک کشویی فک مدل A100

جای تعجبی نیست، کمپانی ایتالیایی FACC در بازار تولید درب های اتوماتیک شیشه ای هم حضور دارد. البته حضوری قدرتمند و همه جانبه. فک در تولید درب های شیشه ای اتوماتیک عملکردی درخشان دارد و محصولات با کیفیتی را روانه ی بازار می کند.

همچنین این شرکت نامی آشنا در ایران به شمار می آید و با دو محصول درب شیشه ای اتوماتیک A100 و درب اتوماتیک شیشه ای A140 در بازار درب های اتوماتیک کشویی حضور دارد. دو مدلی که با دو توان موتور متفاوت تولید می شوند، تا بتوانند نیازهای گوناگون کاربران را پاسخ بگویند.

درب شیشه ای اتوماتیک فک

 

مشخصات فنی با درب شیشه ای برقی فک مدل A100\

شرکت فک که موفق شده موتو آلمانی دانکر را در درب های اتوماتیک کشویی A100 بگنجاند با استفاده از این موتور می تواند درب هایی با وزن 100 کیلو گرم در هر لت را پشتیبانی کند. همچنین فک در این محصول اپراتوری بسیار قدرتمند را به کار گرفته است، به گونه ای که این اپراتور به نوعی تمامی نیازهای کاربر را پشتیبانی می کند و قابلیت های فراوانی را او ارائه می دهد.

ویژگی های درب اتوماتیک شیشه ای فک A100:

 اتصال به سیستم های جانبی، تردد نامحدود، سیستم ضد برخورد با موانع، کلید هفت حالته و غیره غیره همه امکاناتی هستند که اپراتور درب اسلایدینگ فک A100 ارائه می کند. امکاناتی که در بسیار قابل توجه است و توانسته درب شیشه ای کشویی فک مدل A100 را به نمونه ای کامل و کم نظیر در بازار تبدیل کند.

 

درب شیشه ای برقی فک A100

 

ویژگی های با درب اتوماتیک کشویی فک مدل A100

درب اسلایدینگ اتوماتیک فک مدل A100 خیالی آسوده را برای کاربر فراهم می آورد. چرا که این محصول می تواند تا عملکردی بدون نقص را از خود آن هم برای سال های سال ارائه بدهد. اگر چه این محصولی از لحاظ قیمتی بسیار گران به شمار می آید اما در عوض کیفیت و دوامی به بسیار بالا را به کاربر هدیه می کند و با گارانتی 4 ساله وخدمات 15 ساله محصولی ارزنده و لوکس به شمار می آید. 

 

نقاط قوت:

  • امکان تردد نا محدود                                                 
  • قابلیت افزودن باتری
  • بهره گیری از عیب یاب میکروپروسسوری هوشمند
  • دارای قفل الکترومگنتیک
  • قابلیت اتصال به دستگاه کارتخوان و تشخیص اثرانگشت

درب شیشه ای کشویی فک مدل A100تماس با آرتادر

مجری درب های اتوماتیک


  • 77734895 - 021
    0044167 - 0910

فروشگاه آرتادر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به آرتادرمی باشد.